Σωματεία

<ουδέν>(Futsal Club)

APOLLON LADIES(Football Club)

ATHLETICO F.A.(Football Club)

CHAMPIONS Λ/ΣΟΥ(Football Club)

CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

CITY F.S.C(Futsal Club)

CITY F.S.C(Football Club)

Empty Club(Futsal Club)

Empty Club(Football Club)

Empty Club(Football Club)

F.C. INTERNATIONAL LIMASSOL(Football Club)

Galacticos Football Club(Football Club)

JUVENTUS Academy(Football Club)

LEMASIA FOOTBALL ACADEMY(Football Club)

Liverpool F.C. International Academy Cyprus(Football Club)

MICA F.C.(Football Club)

PASCAL - ΛΗΔΡΑ(Football Club)

UNKNOWN-FUTSAL(Futsal Club)

Α.Ε. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ(Football Club)

Α.Ε. ΒΥΖΑΚΙΑΣ(Football Club)

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ(Football Club)

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ(Football Club)

Α.Ε.Τ. ΤΕΜΒΡΙΑΣ(Football Club)

Α.Μ.Σ.ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ(Football Club)

Α.Σ. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ(Football Club)

Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ(Football Club)

ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ ΞΥΛΙΑΤΟΥ(Football Club)

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΑΕΓ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ(Football Club)

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ(Football Club)

ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ(Football Club)

ΑΕΚ ΚΕΛΛΙΩΝ(Football Club)

ΑΕΚ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ(Football Club)

ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ(Football Club)

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ(Futsal Club)

ΑΕΚ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ(Football Club)

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ(Football Club)

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ(Futsal Club)

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ(Futsal Club)

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ(Football Club)

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ(Football Club)

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ(Football Club)

ΑΕΝ ΣΥΝ. ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ(Football Club)

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ(Football Club)

ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ(Football Club)

ΑΕΠ ΠΥΡΓΩΝ(Football Club)

ΑΕΤΟΣ ΑΓΓΛΙΣΙΔΩΝ(Football Club)

ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’(Futsal Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΟΥΚΛΙΩΝ FOOTBALL CLUB(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑσ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΣΕΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΚΥΘΡΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΑΡΜΑΚΑ(Football Club)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΘΛΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ(Football Club)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ(Football Club)

ΑΛΚΗ Ορόκλινη(Football Club)

ΑΛΚΗ ΨΕΥΔΑ(Football Club)

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ(Football Club)

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ(Football Club)

ΑΜΥΝΑ ΛΙΝΟΥ/ΦΛΑΣΟΥ(Football Club)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ(Football Club)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ(Football Club)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ(Football Club)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ(Football Club)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ(Football Club)

ΑΝΔΡΕΑΔΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ(Football Club)

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ(Football Club)

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ(Futsal Club)

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ(Football Club)

ΑΝΤΡΕΑΣ & ΝΙΚΟΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ(Football Club)

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ(Football Club)

ΑΟΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ(Football Club)

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΠΕΛ ΛΕΥΚΑΡΩΝ(Football Club)

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ(Football Club)

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ(Football Club)

ΑΠΟΑ ΑΛΩΝΑΣ(Football Club)

ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας(Futsal Club)

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ(Football Club)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΕΡΙΟΥ(Football Club)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ(Football Club)

ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών(Football Club)

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΩΝ(Football Club)

ΑΠΟΠ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ(Football Club)

ΑΡΑΚΑΣ ΛΑΓΟΥΔΕΡΩΝ(Football Club)

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ(Futsal Club)

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ(Football Club)

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ(Football Club)

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ(Football Club)

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ(Football Club)

ΑΤΕ-ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ(Football Club)

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ(Football Club)

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ(Football Club)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣΑΣ(Football Club)

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ(Football Club)

Γ.Σ.Σ. Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ(Futsal Club)

Γ.Σ.Σ. Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ(Football Club)

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ(Football Club)

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ(Football Club)

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ(Football Club)

ΔΟΞΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ(Football Club)

ΔΟΞΑ Κ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ(Football Club)

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ(Football Club)

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ(Football Club)

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ(Football Club)

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ(Football Club)

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ(Football Club)

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ(Futsal Club)

Ε.Α.Σ. ΑΡΕΔΙΟΥ(Football Club)

Ε.Μ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ(Football Club)

Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ(Football Club)

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ(Football Club)

Ε.Σ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ(Futsal Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ(Football Club)

ΕΘΝΙΚΟΦΡΟΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΚΑΣΤΙΝΑΣ(Football Club)

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ(Football Club)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ(Futsal Club)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ(Football Club)

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ(Football Club)

ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ(Football Club)

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ(Football Club)

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ(Football Club)

ΕΛΠΙΣ ΑΦΑΝΕΙΑΣ(Football Club)

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ(Football Club)

ΕΝ.Ν.Α.Α ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Football Club)

ΕΝΩΣΗ ΚΟΚ/ΘΙΑΣ(Football Club)

ΕΝΩΣΗ ΚΟΚ/ΘΙΑΣ(Football Club)

ΕΝΩΣΗ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ(Football Club)

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ(Football Club)

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ(Football Club)

ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ(Football Club)

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ(Football Club)

ΕΡΜΗΣ Κ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ(Football Club)

ΕΥΑΓ. ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓ. ΤΡΙΜΙΘΙΑΣ(Football Club)

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ(Football Club)

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ(Football Club)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ(Football Club)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ(Football Club)

ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ(Football Club)

ΘΟΙ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ(Football Club)

ΘΟΙ ΚΑΠΕΔΩΝ(Football Club)

ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ(Football Club)

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΝ ΟΡΘΟΔΟΞΟΝ ΙΔΡΥΜΑ "ΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ" ΔΕΝΕΙΑΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΑΚΡΟΥΝΤΑΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΑΡΜΟΥ(Football Club)

Κ.Ν. ΓΕΡΑΣΑΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΚΟΥΛΑΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ(Football Club)

Κ.Ν. ΟΡΑΣ(Football Club)

Κ.Ν. ΠΡΑΣΤΕΙΟΥ(Football Club)

Κ.Ν. ΧΟΙΡΟΚΟΙΤΙΑΣ(Football Club)

Κ.Ν.ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(Football Club)

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ(Football Club)

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΕΟΥ(Football Club)

ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C(Football Club)

ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C(Football Club)

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013(Football Club)

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ(Football Club)

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ(Football Club)

ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ(Football Club)

ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ(Football Club)

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ(Football Club)

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ(Football Club)

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΛΕΝΑΣ ΧΑΝΔΡΙΩΝ(Football Club)

ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ(Football Club)

ΛΟΥΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ(Football Club)

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ(Football Club)

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ(Football Club)

ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ(Football Club)

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ(Football Club)

ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ(Football Club)

Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ(Football Club)

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ(Football Club)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ(Football Club)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(Football Club)

ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ(Football Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT(Futsal Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ(Football Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ(Football Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ(Football Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ(Football Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ(Football Club)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ(Football Club)

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014(Football Club)

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014(Football Club)

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ(Football Club)

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014(Football Club)

ΟΡΦΕΑΣ ΑΘΗΕΝΟΥ(Football Club)

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ(Football Club)

Π.Α.Ο.Κ. ΚΟΦΙΝΟΥ(Football Club)

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006(Football Club)

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ(Football Club)

Π.Ο.ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

Π.Ο.Κ.Ν. ΑΧΝΑΣ(Football Club)

Π.Ο.Κ.Ν.ΑΧΝΑΣ(Football Club)

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ(Football Club)

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ(Football Club)

ΠΑΝΣΟΛΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ(Football Club)

ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΟΝΗΣ (Football Club)

ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΠΕΤΡΙΑΣ(Football Club)

ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ(Football Club)

ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ(Football Club)

ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΙΑΛΙΑΣ(Football Club)

ΠΑΦΙΑ(Football Club)

ΠΑΦΟΣ F.C.(Football Club)

ΠΕΓΕΙΑ 2014(Football Club)

ΠΕΓΕΙΑ 2014(Football Club)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΟΦΟΥ(Football Club)

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑσ(Football Club)

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΗΡΟΥ(Football Club)

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΛΛΥΡΙΑΣ(Football Club)

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΙΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΗΜΙΘΙΑΣ(Football Club)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ(Football Club)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ(Football Club)

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΩΝ(Football Club)

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ(Football Club)

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ(Football Club)

ΣΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΤΡΟΥΛΛΩΝ(Football Club)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ(Football Club)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ(Football Club)

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ(Football Club)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝΩΣΙΣ ΑΝΑΦΩΤΙΑΣ(Football Club)

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΑΟΚ ΛΕΜΕΣΟΥ(Football Club)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ BARCELONA FA(Football Club)

ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΣ ΕΥΡΥΧΟΥ(Football Club)

ΤΡΟΥΛΛΟΙ FC 2015(Football Club)

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ(Football Club)

ΤΤΑΜΑΡΑ(Football Club)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ(Football Club)

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000(Football Club)

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000(Football Club)

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ(Football Club)

ΧΡ.Κ.Ν.Π. ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ(Football Club)

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ(Football Club)

  • Grassroots
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - Ακρίτας

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal