Εκδηλώσεις

 

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 16 Μαΐου 2018

Στάδιο ΓΣΠ

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

Κυριακή, 13 Μαΐου 2018

36η αγωνιστική

Europa League

Πέμπτη, 7 Δεκεμβρίου 2017

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Europa League

Πέμπτη, 23 Νοεμβρίου 2017

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Europa League

Πέμπτη, 2 Νοεμβρίου 2017

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Europa League

Πέμπτη, 19 Οκτωβρίου 2017

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Europa League

Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2017

2η αγωνιστική φάσης ομίλων

Β' & Γ' Κατηγορία

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Europa League

Πέμπτη, 14 Σεπτεμβρίου 2017

1η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2017

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Europa League

Πέμπτη, 24 Αυγούστου 2017

Επαναληπτικοί Play-off

Έναρξη Πρωταθλήματος

Σάββατο, 19 Αυγούστου 2017

Πρεμιέρα 2017-2018

Europa League

Πέμπτη, 17 Αυγούστου 2017

Play-off

Super Cup

Τετάρτη, 9 Αυγούστου 2017

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Europa League

Παρασκευή, 4 Αυγούστου 2017

Κλήρωση Play-off

Europa League

Πέμπτη, 3 Αυγούστου 2017

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Europa League

Πέμπτη, 27 Ιουλίου 2017

3ος προκριματικός γύρος

Europa League

Πέμπτη, 20 Ιουλίου 2017

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Europa League

Παρασκευή, 14 Ιουλίου 2017

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Europa League

Πέμπτη, 13 Ιουλίου 2017

2ος προκριματικός γύρος

UEFA Futsal Cup

Παρασκευή, 7 Ιουλίου 2017

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Europa League

Πέμπτη, 6 Ιουλίου 2017

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Παρασκευή, 30 Ιουνίου 2017

Τελικός (Πολωνία)

Europa League

Πέμπτη, 29 Ιουνίου 2017

1ος προκριματικός γύρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τρίτη, 27 Ιουνίου 2017

Ημιτελική Φάση

Προηγούμενες Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Σάββατο, 24 Ιουνίου 2017

Φινάλε φάσης ομίλων

Women's Champions League

Παρασκευή, 23 Ιουνίου 2017

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τετάρτη, 21 Ιουνίου 2017

Φάση ομίλων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τρίτη, 20 Ιουνίου 2017

Φάση ομίλων

Κληρώσεις UEFA

Δευτέρα, 19 Ιουνίου 2017

Champions League & Europa League

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Κυριακή, 18 Ιουνίου 2017

Τελική Φάση

Φιέστα Grassroots

Σάββατο, 17 Ιουνίου 2017

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Παρασκευή, 16 Ιουνίου 2017

Έναρξη Τελικής Φάσης

Παγκόσμιο Κύπελλο

Κυριακή, 11 Ιουνίου 2017

Αγώνες προκριματικής φάσης

Grassroots ΠΟΑ

Σάββατο, 10 Ιουνίου 2017

Ημιτελική Φάση

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Παρασκευή, 9 Ιουνίου 2017

Προκριματικά Μουντιάλ

Πορτογαλία - Κύπρος

Σάββατο, 3 Ιουνίου 2017

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Πέμπτη, 1 Ιουνίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Πρωταθλήματα Παίδων

Σάββατο, 27 Μαΐου 2017

Τελευταία αγωνιστική

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Πέμπτη, 25 Μαΐου 2017

Φιλικός αγώνας

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 24 Μαΐου 2017

Στάδιο ΓΣΠ

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Τρίτη, 23 Μαΐου 2017

Φιλικός αγώνας

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Δευτέρα, 22 Μαΐου 2017

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 21 Μαΐου 2017

Τελευταία αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 20 Μαΐου 2017

Τελευταία αγωνιστική

Τελικός Κυπέλλου Νέων

Τετάρτη, 17 Μαΐου 2017

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 14 Μαΐου 2017

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 13 Μαΐου 2017

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Παρασκευή, 12 Μαΐου 2017

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Πέμπτη, 11 Μαΐου 2017

Τελικός Κυπέλλου

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Τετάρτη, 10 Μαΐου 2017

Προημιτελική φάση

Εθνική Νέων - Αρμενία

Τρίτη, 9 Μαΐου 2017

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Δευτέρα, 8 Μαΐου 2017

Πρωτάθλημα Cyta

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 7 Μαΐου 2017

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 6 Μαΐου 2017

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Παρασκευή, 5 Μαΐου 2017

Φιλικός αγώνας

Europa League

Πέμπτη, 4 Μαΐου 2017

Θέλτα - Μάνστεστερ

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 3 Μαΐου 2017

Ημιτελική Φάση

Champions League

Τρίτη, 2 Μαΐου 2017

Ρεάλ - Ατλέτικο

Πρωτάθλημα Futsal

Δευτέρα, 1 Μαΐου 2017

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Κυριακή, 30 Απριλίου 2017

Barcelona FA - Apollon Ladies

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 29 Απριλίου 2017

7η αγωνιστική

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Παρασκευή, 28 Απριλίου 2017

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 27 Απριλίου 2017

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 26 Απριλίου 2017

Ημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Futsal

Δευτέρα, 24 Απριλίου 2017

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 23 Απριλίου 2017

6η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 22 Απριλίου 2017

6η αγωνιστική

Coca - Cola

Πέμπτη, 20 Απριλίου 2017

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Τετάρτη, 19 Απριλίου 2017

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Πρωτάθλημα Cyta

Πέμπτη, 13 Απριλίου 2017

5η αγωνιστική β' φάσης

Πρωτάθλημα Cyta

Τετάρτη, 12 Απριλίου 2017

5η αγωνιστική β' φάσης

Πρωτάθλημα Futsal

Δευτέρα, 10 Απριλίου 2017

Ημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 9 Απριλίου 2017

4η αγωνιστική β' φάσης

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Σάββατο, 8 Απριλίου 2017

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 6 Απριλίου 2017

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Κύπρος - Εσθονία

Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017

Προκριματικά Μουντιάλ

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπρος - Καζακστάν

Τετάρτη, 22 Μαρτίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Δευτέρα, 20 Μαρτίου 2017

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Παρασκευή, 17 Μαρτίου 2017

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017

EUROPA LEAGUE

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Τετάρτη, 15 Μαρτίου 2017

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Κύπελλο Νέων Futsal

Τρίτη, 14 Μαρτίου 2017

Ημιτελική φάση

Aphrodite Cup

Δευτέρα, 13 Μαρτίου 2017

Κύπρος - Μάλτα

Aphrodite Cup

Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017

Κύπρος - Λετονία

Πρωτάθλημα Futsal

Παρασκευή, 10 Μαρτίου 2017

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

Πέμπτη, 9 Μαρτίου 2017

EUROPA LEAGUE

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Τετάρτη, 8 Μαρτίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπελλο Νέων Futsal

Τρίτη, 7 Μαρτίου 2017

Προημιτελική φάση

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 5 Μαρτίου 2017

26η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017

26η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Παρασκευή, 3 Μαρτίου 2017

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Πέμπτη, 2 Μαρτίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Τρίτη, 28 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Παρασκευή, 24 Φεβρουαρίου 2017

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εθνική U-15 - Πολωνία

Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 22 Φεβρουαρίου 2017

Προημιτελική Φάση

Εθνική U-15 - Πολωνία

Τρίτη, 21 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Πέμπτη, 16 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 15 Φεβρουαρίου 2017

Ομόνοια - Απόλλωνας

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Τρίτη, 14 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Πρωτάθλημα Cyta

Δευτέρα, 13 Φεβρουαρίου 2017

23η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017

23η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017

23η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Παρασκευή, 10 Φεβρουαρίου 2017

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2017

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Τρίτη, 7 Φεβρουαρίου 2017

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπρος - Νορβηγία

Πέμπτη, 2 Φεβρουαρίου 2017

Προκριματικά Futsal

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 1 Φεβρουαρίου 2017

Αγώνες β' φάσης

Κύπρος - Κόσσοβο

Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017

Προκριματικά Futsal

Κύπρος - Δανία

Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2017

Προκριματικά Futsal

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017

21η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017

21η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Παρασκευή, 27 Ιανουαρίου 2017

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Κλήρωση Ελπίδων

Πέμπτη, 26 Ιανουαρίου 2017

Προκριματική φάση 2017-2019

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 25 Ιανουαρίου 2017

Αγώνες β' φάσης

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Τρίτη, 24 Ιανουαρίου 2017

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2017

Αγώνες β' φάσης

Πρωτάθλημα Futsal

Παρασκευή, 13 Ιανουαρίου 2017

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Πέμπτη, 12 Ιανουαρίου 2017

Hilton Park - 19:30

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου 2017

Αγώνες β' φάσης

Πρωτάθλημα Cyta

Δευτέρα, 9 Ιανουαρίου 2017

18η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 8 Ιανουαρίου 2017

18η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Παρασκευή, 6 Ιανουαρίου 2017

11η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 5 Ιανουαρίου 2017

11η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Τετάρτη, 4 Ιανουαρίου 2017

17η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Τρίτη, 3 Ιανουαρίου 2017

17η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Παρασκευή, 23 Δεκεμβρίου 2016

11η αγωνιστική

Κύπελλο Coca - Cola

Τρίτη, 20 Δεκεμβρίου 2016

Κλήρωση β' φάσης

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016

15η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Παρασκευή, 16 Δεκεμβρίου 2016

15η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου 2016

Δέκατη αγωνιστική

Εθνική U-15 - Αυστρία

Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2016

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Πρωτάθλημα Cyta

Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου 2016

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016

13η αγωνιστική

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 30 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες πρώτης φάσης

Κύπελλο Futsal

Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2016

Προημιτελική Φάση

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου 2016

Προημιτελική Φάση

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες πρώτης φάσης

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Τρίτη, 15 Νοεμβρίου 2016

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 2 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες πρώτης φάσης

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2016

Αγώνες πρώτης φάσης

Πρωταθλήματα Grassroots

Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2016

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Europa League

Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2016

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 19 Οκτωβρίου 2016

Κλήρωση πρώτης φάσης

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016

7η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2016

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Κύπρος - Ολλανδία

Τρίτη, 11 Οκτωβρίου 2016

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Δευτέρα, 10 Οκτωβρίου 2016

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Ελλάδα - Κύπρος

Παρασκευή, 7 Οκτωβρίου 2016

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Τετάρτη, 5 Οκτωβρίου 2016

Διεθνής φιλικός αγώνας

Πρωτάθλημα Futsal

Δευτέρα, 3 Οκτωβρίου 2016

3η αγωνιστική

Europa League

Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2016

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Τρίτη, 27 Σεπτεμβρίου 2016

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Πρωτάθλημα Cyta

Δευτέρα, 26 Σεπτεμβρίου 2016

5η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016

5η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016

5η αγωνιστική

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Παρασκευή, 23 Σεπτεμβρίου 2016

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 22 Σεπτεμβρίου 2016

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Πέμπτη, 15 Σεπτεμβρίου 2016

Διεθνής φιλικός αγώνας

Futsal Super Cup

Τετάρτη, 14 Σεπτεμβρίου 2016

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Τρίτη, 13 Σεπτεμβρίου 2016

Διεθνής φιλικός αγώνας

Πρωτάθλημα Cyta

Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2016

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Κύπρος - Βέλγιο

Τρίτη, 6 Σεπτεμβρίου 2016

Παγκόσμιο Κύπελλο

Κύπρος - Σλοβακία

Δευτέρα, 5 Σεπτεμβρίου 2016

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τουρκία - Κύπρος

Πέμπτη, 1 Σεπτεμβρίου 2016

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 28 Αυγούστου 2016

2η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 27 Αυγούστου 2016

2η αγωνιστική

Europa League

Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2016

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Champions League

Τετάρτη, 24 Αυγούστου 2016

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Πρωταθλήματα Νέων

Τρίτη, 23 Αυγούστου 2016

Κληρώσεις 2016 - 2017

Άρης - Καρμιώτισσα

Δευτέρα, 22 Αυγούστου 2016

Πρωτάθλημα Cyta

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 21 Αυγούστου 2016

1η αγωνιστική

Έναρξη Πρωταθλήματος

Σάββατο, 20 Αυγούστου 2016

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Europa League

Πέμπτη, 18 Αυγούστου 2016

Play offs - πρώτοι αγώνες

Champions League

Τετάρτη, 17 Αυγούστου 2016

Play offs - πρώτοι αγώνες

Champions League

Τρίτη, 16 Αυγούστου 2016

Play offs - πρώτοι αγώνες

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Τετάρτη, 10 Αυγούστου 2016

Super Cup

UEFA Super Cup

Τρίτη, 9 Αυγούστου 2016

Ρεάλ - Σεβίλη

Συνέντευξη Τύπου

Δευτέρα, 8 Αυγούστου 2016

Αγώνας Super Cup

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Πέμπτη, 4 Αυγούστου 2016

Κλήρωση 2016 - 2017

Πρωτάθλημα Futsal

Τρίτη, 2 Αυγούστου 2016

Κλήρωση 2016 - 2017

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Παρασκευή, 29 Ιουλίου 2016

Ξενοδοχείο Hilton Park

Europa League

Πέμπτη, 28 Ιουλίου 2016

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Champions League

Τετάρτη, 27 Ιουλίου 2016

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

UEFA Europa League

Πέμπτη, 14 Ιουλίου 2016

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Champions League

Τρίτη, 12 Ιουλίου 2016

TNS - ΑΠΟΕΛ

EURO 2016

Κυριακή, 10 Ιουλίου 2016

Μεγάλος Τελικός

Πρωτάθλημα Cyta

Πέμπτη, 7 Ιουλίου 2016

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

EURO 2016

Τετάρτη, 6 Ιουλίου 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Grassroots ΠΟΑ

Σάββατο, 11 Ιουνίου 2016

Τελική Φάση

EURO 2016

Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Grassroots ΠΟΑ

Σάββατο, 4 Ιουνίου 2016

Ημιτελική Φάση

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Πέμπτη, 2 Ιουνίου 2016

Φιλικός αγώνας

Σερβία - Κύπρος

Τετάρτη, 25 Μαΐου 2016

Φιλικός αγώνας ανδρών

Grassroots ΠΟΑ

Σάββατο, 21 Μαΐου 2016

Αγώνες για τη φάση των 16

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 18 Μαΐου 2016

Τελικός Κυπέλλου

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τετάρτη, 4 Μαΐου 2016

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Συνέντευξη Τύπου

Δευτέρα, 25 Απριλίου 2016

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Συνέντευξη Τύπου

Πέμπτη, 21 Απριλίου 2016

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 20 Απριλίου 2016

Ημιτελική Φάση

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 6 Απριλίου 2016

Ημιτελική Φάση

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Κυριακή, 27 Μαρτίου 2016

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Ουκρανία - Κύπρος

Πέμπτη, 24 Μαρτίου 2016

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Δευτέρα, 21 Μαρτίου 2016

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016

Δεύτερη Φάση

Πρωτάθλημα Cyta

Παρασκευή, 11 Μαρτίου 2016

Δεύτερη Φάση

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Πέμπτη, 10 Μαρτίου 2016

Φιλικός αγώνας

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Τρίτη, 8 Μαρτίου 2016

Φιλικός αγώνας

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 7 Μαρτίου 2016

Ημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Cyta

Πέμπτη, 3 Μαρτίου 2016

26η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Τετάρτη, 2 Μαρτίου 2016

26η αγωνιστική

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Τρίτη, 1 Μαρτίου 2016

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 29 Φεβρουαρίου 2016

Ημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Cyta

Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου 2016

25η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016

25η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2016

18η αγωνιστική

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 24 Φεβρουαρίου 2016

Προημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Τρίτη, 23 Φεβρουαρίου 2016

14η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 18 Φεβρουαρίου 2016

17η αγωνιστική

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2016

Προημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου 2016

13η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Cyta

Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου 2016

Ερμής - Απόλλωνας

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου 2016

Προημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Futsal

Παρασκευή, 5 Φεβρουαρίου 2016

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 4 Φεβρουαρίου 2016

15η Αγωνιστική

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 3 Φεβρουαρίου 2016

Προημιτελική Φάση

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 27 Ιανουαρίου 2016

Αγώνες β' φάσης

Κύπελλο Coca - Cola

Τρίτη, 26 Ιανουαρίου 2016

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Δόξα - Αγία Νάπα

Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου 2016

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2016

20η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016

20η αγωνιστική

Ελπίδα - Ομόνοια

Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου 2016

Πρωτάθλημα Futsal

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2016

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδήλωση Fair Play

Πέμπτη, 14 Ιανουαρίου 2016

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Κλήρωση β' φάσης

Δευτέρα, 21 Δεκεμβρίου 2015

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 17 Δεκεμβρίου 2015

Δέκατη αγωνιστική

Κύπελλο Futsal

Τρίτη, 15 Δεκεμβρίου 2015

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Δευτέρα, 14 Δεκεμβρίου 2015

Έβδομη αγωνιστική.

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 9 Δεκεμβρίου 2015

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Κύπελλο Coca - Cola

Τρίτη, 1 Δεκεμβρίου 2015

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Κύπρος - Βουλγαρία

Δευτέρα, 16 Νοεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Κύπρος - Πολωνία

Παρασκευή, 13 Νοεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Κλήρωση Κυπέλλου

Δευτέρα, 2 Νοεμβρίου 2015

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Κύπρος - Λετονία

Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2015

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Κύπρος Εσθονία

Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2015

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Κύπρος - Αρμενία

Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2015

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Κύπρος - Βοσνία

Τρίτη, 13 Οκτωβρίου 2015

EURO 2016

Ισραήλ - Κύπρος

Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015

EURO 2016

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Πέμπτη, 8 Οκτωβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Δευτέρα, 5 Οκτωβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Πέμπτη, 1 Οκτωβρίου 2015

Europa League

Ρωσία - Κύπρος U-17

Τετάρτη, 30 Σεπτεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2015

Α' - Β' Κατηγορία

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2015

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Μολδαβία - Κύπρος

Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015

4η αγωνιστική

SUPER CUP (Futsal)

Παρασκευή, 18 Σεπτεμβρίου 2015

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

Πέμπτη, 17 Σεπτεμβρίου 2015

UEFA Europa League

Ολλανδία - Κύπρος

Τρίτη, 15 Σεπτεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Κύπρος - Βέλγιο

Κυριακή, 6 Σεπτεμβρίου 2015

EURO 2016

Ολλανδία - Κύπρος

Παρασκευή, 4 Σεπτεμβρίου 2015

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Κύπρος - Ουαλία

Πέμπτη, 3 Σεπτεμβρίου 2015

EURO 2016

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 22 Αυγούστου 2015

Έναρξη Πρωταθλήματος

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

Πέμπτη, 13 Αυγούστου 2015

2ος διεθνής φιλικός αγώνας

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ

Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2015

Super Cup

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

Τρίτη, 11 Αυγούστου 2015

1ος διεθνής φιλικός αγώνας

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Δευτέρα, 10 Αυγούστου 2015

Ξενοδοχείο Hilton Λευκωσία

Champions League

Τετάρτη, 5 Αυγούστου 2015

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τρίτη, 4 Αυγούστου 2015

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τετάρτη, 29 Ιουλίου 2015

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τρίτη, 28 Ιουλίου 2015

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τετάρτη, 22 Ιουλίου 2015

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τρίτη, 21 Ιουλίου 2015

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τετάρτη, 15 Ιουλίου 2015

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τρίτη, 14 Ιουλίου 2015

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τετάρτη, 8 Ιουλίου 2015

Επαναληπτικοί αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τρίτη, 7 Ιουλίου 2015

Επαναληπτικοί αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τετάρτη, 1 Ιουλίου 2015

Πρώτοι αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Champions League

Τρίτη, 30 Ιουνίου 2015

Πρώτοι αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Διεθνές Τουρνουά Grassroots

Πέμπτη, 25 Ιουνίου 2015

3 Πρωταθλήτριες ομάδες στην Ελλάδα

Κληρώσεις UEFA

Δευτέρα, 22 Ιουνίου 2015

Champions League & Europa League

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τετάρτη, 17 Ιουνίου 2015

Έναρξη τελικής φάσης

Ανδόρα - Κύπρος

Παρασκευή, 12 Ιουνίου 2015

Euro 2016

Βουλγαρία - Κύπρος (U-21)

Τρίτη, 9 Ιουνίου 2015

Διεθνής φιλικός αγώνας

Τελικός Champions League

Σάββατο, 6 Ιουνίου 2015

Μπαρτσελόνα - Γιουβέντους

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Τρίτη, 2 Ιουνίου 2015

Κλήρωση Προκριματικής Φάσης

Τελικοί Grassroots

Σάββατο, 30 Μαΐου 2015

Τελική φάση στη Λεμεσό

Εκδήλωση Βραβεύσεων ΚΟΠ

Δευτέρα, 25 Μαΐου 2015

Αγωνιστική περίοδος 2014 - 2015

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Κυριακή, 24 Μαΐου 2015

Α' όμιλος (τελευταία αγωνιστική)

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 23 Μαΐου 2015

Β' όμιλος (τελευταία αγωνιστική)

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 20 Μαΐου 2015

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ

Συνέντευξη Τύπου

Δευτέρα, 18 Μαΐου 2015

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Παρασκευή, 8 Μαΐου 2015

ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ

Κύπρος - Λιθουανία U-15

Πέμπτη, 7 Μαΐου 2015

Διεθνής φιλικός αγώνας, Μακάρειο Στάδιο (16:30)

Τελικός Κυπέλλου Νέων

Τετάρτη, 6 Μαΐου 2015

Στάδιο ΓΣΠ

Κύπρος - Λιθουανία U-15

Τρίτη, 5 Μαΐου 2015

Μακάρειο Στάδιο, 16:30

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Κυριακή, 3 Μαΐου 2015

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Κύπρος - Αρμενία

Σάββατο, 2 Μαΐου 2015

Τουρνουά Παίδων U-17

Εθνική Νεανίδων - Ουγγαρία

Πέμπτη, 30 Απριλίου 2015

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εθνική Νεανίδων - Ουγγαρία

Τρίτη, 28 Απριλίου 2015

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 23 Απριλίου 2015

Τελευταία αγωνιστική

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 22 Απριλίου 2015

Ημιτελική Φάση

Κύπελλο Νέων U-21

Δευτέρα, 20 Απριλίου 2015

Κλήρωση Προημιτελικής φάσης

ΠΑΕΕΚ - Ακρίτας

Τετάρτη, 8 Απριλίου 2015

Τελικός Κυπέλλου Γ' - Δ'

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 6 Απριλίου 2015

Επαναληπτικοί ημιτελικής φάσης

Ρουμανία - Κύπρος

Τρίτη, 31 Μαρτίου 2015

Φιλικός αγώνας Ελπίδων

Βέλγιο - Κύπρος

Σάββατο, 28 Μαρτίου 2015

Προκριματική φάση Euro 2016

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Πέμπτη, 26 Μαρτίου 2015

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπελλο Coca - Cola

Τρίτη, 24 Μαρτίου 2015

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 12 Μαρτίου 2015

Τελευταία αγωνιστική Α' Φάσης

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Τετάρτη, 11 Μαρτίου 2015

Κύπελλο Coca - Cola

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας Futsal

Παρασκευή, 6 Μαρτίου 2015

Φινάλε Α' Φάσης

Εθνική Ελπίδων - Αγγλία C

Τρίτη, 17 Φεβρουαρίου 2015

Φιλικός αγώνας

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 11 Φεβρουαρίου 2015

Αγώνες Προημιτελικής Φάσης

Κλήρωση Κυπέλλου

Παρασκευή, 30 Ιανουαρίου 2015

Ημιτελική φάση Γ' - Δ' Κατηγορία

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Πέμπτη, 29 Ιανουαρίου 2015

Ξενοδοχείο Hilton Park, ώρα 19:00

Κλήρωση Κυπέλλου

Τρίτη, 27 Ιανουαρίου 2015

Προημιτελική φάση

Διασχολικό Πρωτάθλημα Κοριτσιών

Δευτέρα, 19 Ιανουαρίου 2015

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2014 - 2015.

Euro Futsal 2016

Σάββατο, 17 Ιανουαρίου 2015

Ουαλία - Κύπρος

Euro Futsal 2016

Πέμπτη, 15 Ιανουαρίου 2015

Κύπρος - Φινλανδία

Euro Futsal 2016

Τετάρτη, 14 Ιανουαρίου 2015

Μαυροβούνιο - Κύπρος

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 7 Ιανουαρίου 2015

Αγώνες β' φάσης

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δευτέρα, 5 Ιανουαρίου 2015

ΑΠΟΕΛ - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Παρασκευή, 2 Ιανουαρίου 2015

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΠΑΕΕΚ

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 22 Δεκεμβρίου 2014

Προημιτελική Φάση

Κλήρωση Κυπέλλου

Πέμπτη, 11 Δεκεμβρίου 2014

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Κλήρωση

Τρίτη, 9 Δεκεμβρίου 2014

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' - Δ' Κατηγορίας

Κληρώσεις U-17 & U-19

Τετάρτη, 3 Δεκεμβρίου 2014

Κληρώσεις UEFA U-17 & U-19

Ουγγαρία - Κύπρος

Τρίτη, 2 Δεκεμβρίου 2014

Διεθνής φιλικός αγώνας Futsal

Ουγγαρία - Κύπρος

Δευτέρα, 1 Δεκεμβρίου 2014

Διεθνής φιλικός αγώνας Futsal

Πρωτάθλημα Futsal

Πέμπτη, 20 Νοεμβρίου 2014

9η αγωνιστική

Κύπρος - Τσεχία (U-21)

Τρίτη, 18 Νοεμβρίου 2014

Φιλικός αγώνας Ελπίδων

Κύπρος - Ανδόρα

Κυριακή, 16 Νοεμβρίου 2014

Στάδιο ΓΣΠ 19:00

Κύπρος - Σουηδία (U-21)

Παρασκευή, 14 Νοεμβρίου 2014

Φιλικός αγώνας

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 10 Νοεμβρίου 2014

Αγώνες β' φάσης

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 5 Νοεμβρίου 2014

Αγώνες πρώτης φάσης

Απόλλων - Λευκοθέα

Κυριακή, 2 Νοεμβρίου 2014

Super Cup Γυναικών

Κύπρος - Σκόπια

Πέμπτη, 30 Οκτωβρίου 2014

Πρωτάθλημα U-17

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 29 Οκτωβρίου 2014

Αγώνες πρώτης φάσης

Πρωταθλήματα Grassroots

Δευτέρα, 27 Οκτωβρίου 2014

Κλήρωση Πρωταθλημάτων

Κύπρος - Αγγλία

Σάββατο, 25 Οκτωβρίου 2014

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

ΑΠΟΕΛ - ΠΑΡΙ ΣΖ

Τετάρτη, 22 Οκτωβρίου 2014

UEFA Youth League

ΑΠΟΕΛ - ΑΓΙΑΞ

Τρίτη, 30 Σεπτεμβρίου 2014

UEFA Youth League

Πρωταθλήματα Futsal

Πέμπτη, 25 Σεπτεμβρίου 2014

Έναρξη Πρωταθλημάτων Α' - Β' Κατηγορίας

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Τετάρτη, 24 Σεπτεμβρίου 2014

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση,  Οθέλλος - Ομόνοια

Β', Γ', Δ' Κατηγορία

Σάββατο, 20 Σεπτεμβρίου 2014

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Απόλλωνας - Ζυρίχη

Πέμπτη, 18 Σεπτεμβρίου 2014

Europa League

Ιταλία - Κύπρος (U-21)

Τρίτη, 9 Σεπτεμβρίου 2014

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Τρίτη, 2 Σεπτεμβρίου 2014

Ξενοδοχείο Le Meridien - Λεμεσός

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 30 Αυγούστου 2014

2η αγωνιστική

Europa League

Πέμπτη, 28 Αυγούστου 2014

Επαναληπτικοί αγώνες

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων Futsal

Τετάρτη, 27 Αυγούστου 2014

Πρωταθλήματα Α' και Β' Κατηγορίας.

Champions League

Τρίτη, 26 Αυγούστου 2014

ΑΠΟΕΛ - Άαλμποργκ

Έναρξη Πρωταθλήματος

Σάββατο, 23 Αυγούστου 2014

Έναρξη Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας.

Διεθνές Τουρνουά U-15

Τρίτη, 19 Αυγούστου 2014

Η Εθνική Παίδων στη Ρωσία.

Super Cup

Τετάρτη, 13 Αυγούστου 2014

Αγώνας Super Cup.

Συνέντευξη Τύπου (Super Cup)

Δευτέρα, 11 Αυγούστου 2014

Συνέντευξη Τύπου για τον αγώνα ΑΠΟΕΛ - Ερμής

Women's Champions League

Σάββατο, 9 Αυγούστου 2014

Απόλλωνας - FK Gintra

Κληρώσεις UEFA

Παρασκευή, 8 Αυγούστου 2014

Champions League & Europa League

Europa League

Πέμπτη, 7 Αυγούστου 2014

Ερμής - Γιανγκ Μπόις, Μέταλουργκ - Ομόνοια

Champions League

Τετάρτη, 6 Αυγούστου 2014

ΑΠΟΕΛ - Ελσίνκι, Ζενίτ - ΑΕΛ

Europa League

Πέμπτη, 24 Ιουλίου 2014

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης φάσης

Europa League

Πέμπτη, 17 Ιουλίου 2014

Αρχίζει η προσπάθεια της Ομόνοιας

Παγκόσμιο Κύπελλο

Κυριακή, 13 Ιουλίου 2014

Μεγάλος Τελικός

Παγκόσμιο Κύπελλο

Σάββατο, 12 Ιουλίου 2014

Μικρός Τελικός

Παγκόσμιο Κύπελλο

Τετάρτη, 9 Ιουλίου 2014

Αγώνας ημιτελικής φάσης

Παγκόσμιο Κύπελλο

Τρίτη, 8 Ιουλίου 2014

Αγώνας ημιτελικής φάσης

Παγκόσμιο Κύπελλο

Σάββατο, 5 Ιουλίου 2014

Αργεντινή - Βέλγιο, Ολλανδία - Κόστα Ρίκα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Παρασκευή, 4 Ιουλίου 2014

Γαλλία - Γερμανία, Βραζιλία - Κολομβία

UEFA Futsal Cup

Πέμπτη, 3 Ιουλίου 2014

Κλήρωση για το ΑΠΟΕΛ.

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Τετάρτη, 2 Ιουλίου 2014

Α' Κατηγορία 2014 - 2015

Champions League Γυναικών

Πέμπτη, 26 Ιουνίου 2014

Κλήρωση Προκριματικού Γύρου.

Κληρώσεις UEFA

Δευτέρα, 23 Ιουνίου 2014

Κληρώσεις Champions League και Europa League.

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Πέμπτη, 19 Ιουνίου 2014

Κλήρωση τελικής φάσης.

Κύπρος - Ελβετία

Παρασκευή, 30 Μαΐου 2014

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19.

Ιαπωνία - Κύπρος

Τρίτη, 27 Μαΐου 2014

Διεθνής φιλικός αγώνας.

Ισραήλ - Κύπρος

Κυριακή, 25 Μαΐου 2014

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19.

Τελικός Champions League

Σάββατο, 24 Μαΐου 2014

Τελικός Champions League

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola 2013-14

Τετάρτη, 21 Μαΐου 2014

Τετάρτη 21/05/2014

Τελικός Europa League

Τετάρτη, 14 Μαΐου 2014

Τελικός Europa League.

Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Τορίνο

Κλήρωση Πρωταθλήματος Ένταξης

Δευτέρα, 12 Μαΐου 2014

Κλήρωση ημιτελικής φάσης, 11:00πμ στα γραφεία της ΚΟΠ.

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Παρασκευή, 2 Μαΐου 2014

Τελικός Κυπέλλου Ανδρών Futsal

Κύπελλο Futsal

Παρασκευή, 25 Απριλίου 2014

Ημιτελική Φάση.

Κύπελλο Futsal

Πέμπτη, 24 Απριλίου 2014

Ημιτελική Φάση

Πρωτάθλημα Ένταξης

Τετάρτη, 23 Απριλίου 2014

Έναρξη Πρωταθλήματος Ένταξης ΚΟΠ.

Κληρώσεις Κυπέλλων Futsal

Πέμπτη, 17 Απριλίου 2014

Κληρώσεις Κυπέλλων Παίδων και Νέων Futsal.

Κύπρος - Β. Ιρλανδία

Τετάρτη, 5 Μαρτίου 2014

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Κύπελλο Futsal

Τρίτη, 25 Φεβρουαρίου 2014

Κληρώσεις προημιτελικής και ημιτελικής φάσης.

Κλήρωση EURO

Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2014

Κλήρωση προκριματικής φάσης.

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Τρίτη, 18 Φεβρουαρίου 2014

Κληρώσεις Elite & Premier U-13, U-15

Πρωταθλήματα Futsal

Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2014

Αγώνες Πρωταθλημάτων Α' - Β' Κατηγορίας

Κληρώσεις Elite & Premier U-17

Τρίτη, 11 Φεβρουαρίου 2014

8 ομάδες σε κάθε Πρωτάθλημα

Πρωτάθλημα «Γλαύκος Κληρίδης»

Δευτέρα, 10 Φεβρουαρίου 2014

21η αγωνιστική

Πρωτάθλημα «Γλαύκος Κληρίδης»

Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου 2014

21η αγωνιστική

Πρωτάθλημα «Γλαύκος Κληρίδης»

Πέμπτη, 6 Φεβρουαρίου 2014

20η αγωνιστική

Πρωτάθλημα «Γλαύκος Κληρίδης»

Τετάρτη, 5 Φεβρουαρίου 2014

20η αγωνιστική

Βασιλόπιτα ΚΟΠ

Τρίτη, 21 Ιανουαρίου 2014

Κόψιμο Βασιλόπιτας ΚΟΠ

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola

Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου 2013

Κλήρωση β' φάσης

Πρωτάθλημα «Γλαύκος Κληρίδης»

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2013

12η αγωνιστική

Β. Ιρλανδία - Κύπρος

Τρίτη, 19 Νοεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21.

Κύπρος - Τσεχία

Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου 2013

Φιλικός αγώνας Ελπίδων

Κύπελλο Ανδρών Futsal

Δευτέρα, 11 Νοεμβρίου 2013

Αγώνες β' φάσης

Απόλλων - Λευκοθέα

Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2013

Super Cup Γυναικών

Γιορτή Πρωταθλημάτων Grassroots

Σάββατο, 2 Νοεμβρίου 2013

Εκδήλωση στη Λάρνακα

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 30 Οκτωβρίου 2013

Προκριματικοί αγώνες

Κροατία - Κύπρος

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Κύπρος - Σερβία

Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Κύπελλο Coca - Cola

Πέμπτη, 10 Οκτωβρίου 2013

Κλήρωση Α' Γύρου

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 9 Οκτωβρίου 2013

Κλήρωση Α' Γύρου Γ' - Δ' Κατηγορίας

Κύπρος - Μολδαβία

Πέμπτη, 3 Οκτωβρίου 2013

Διεθνής Αγώνας Νέων

Κύπρος - Μολδαβία

Τρίτη, 1 Οκτωβρίου 2013

Διεθνής Αγώνας Νέων

Κύπρος - Μολδαβία

Δευτέρα, 30 Σεπτεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Κύπρος - Ισπανία

Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Λευκορωσία - Κύπρος

Πέμπτη, 26 Σεπτεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων

Νορβηγία - Κύπρος

Τετάρτη, 25 Σεπτεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

79 χρόνια ΚΟΠ

Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2013

Η ΚΟΠ συμπληρώνει 79 χρόνια ζωής.

Ρωσία - Κύπρος

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων

Europa League

Πέμπτη, 19 Σεπτεμβρίου 2013

Φάση ομίλων

Κύπρος - Σλοβενία

Τρίτη, 10 Σεπτεμβρίου 2013

Παγκόσμιο Κύπελλο

Κύπρος - Ιταλία

Δευτέρα, 9 Σεπτεμβρίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Πρωταθλήματος

Σάββατο, 31 Αυγούστου 2013

Έναρξη Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας.

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Παρασκευή, 30 Αυγούστου 2013

Ετήσια Γενική και Καταστατική Συνέλευση ΚΟΠ

Europa League

Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2013

Επαναληπτικοί αγώνες play-offs

Εθνική Νέων - Ιορδανία

Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2013

Φιλικός αγώνας.

Εθνική Νέων - Ιορδανία

Τρίτη, 20 Αυγούστου 2013

Φιλικός αγώνας

LTV Super Cup 2013

Σάββατο, 17 Αυγούστου 2013

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας.

Κληρώσεις UEFA

Παρασκευή, 9 Αυγούστου 2013

Αρχίζει ο Απόλλωνας

Europa League

Πέμπτη, 25 Ιουλίου 2013

Επαναληπτικοί αγώνες.

Πρωτάθλημα Δ' Κατηγορίας

Τρίτη, 23 Ιουλίου 2013

Κλήρωση περιόδου 2013 - 2014

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Σάββατο, 20 Ιουλίου 2013

Πρεμιέρα τελικής φάσης.

Κληρώσεις UEFA

Παρασκευή, 19 Ιουλίου 2013

Champions League & Europa League.

Europa League

Πέμπτη, 18 Ιουλίου 2013

Συμμετέχουν Ανόρθωση - Ομόνοια

Πρωταθλήματα Νέων

Τρίτη, 16 Ιουλίου 2013

Κληρώσεις Α', Β', Γ' Κατηγορίας.

Παγκόσμιο Κύπελλο Νέων

Σάββατο, 13 Ιουλίου 2013

Τελικός

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Πέμπτη, 11 Ιουλίου 2013

Κλήρωση περιόδου 2013 - 2014.

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Τρίτη, 9 Ιουλίου 2013

Κλήρωση περιόδου 2013 - 2014.

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Παρασκευή, 5 Ιουλίου 2013

Α' Κατηγορία 2013 -2014.

Παγκόσμιο Κύπελλο Νέων U-20

Τετάρτη, 3 Ιουλίου 2013

Φάση των δεκαέξι.

Ιταλία - Ισπανία

Τρίτη, 18 Ιουνίου 2013

Τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος U-21.

Ελβετία - Κύπρος

Σάββατο, 8 Ιουνίου 2013

Προκριματική φάση Παγκοσμίου Κυπέλλου

Τελικοί Grassroots

Σάββατο, 1 Ιουνίου 2013

12 ομάδες σε 6 τελικούς

Κύπρος - Β. Ιρλανδία

Πέμπτη, 30 Μαΐου 2013

Διεθνής αγώνας U-21.

Αγώνας μπαράζ

Πέμπτη, 23 Μαΐου 2013

Νέα Σαλαμίνα - Αναγέννηση Δερύνειας.

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 22 Μαΐου 2013

ΑΕΛ - Απόλλωνας

Εκδήλωση ΚΟΠ

Δευτέρα, 20 Μαΐου 2013

Ετήσια Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ.

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Κυριακή, 19 Μαΐου 2013

Αγώνες για τον τρίτο όμιλο.

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 18 Μαΐου 2013

Αγώνες Α' και Β' ομίλου Α' Κατηγορίας.

Συνέντευξη Τύπου

Τετάρτη, 15 Μαΐου 2013

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola.

Αραράτ - Ομόνοια

Παρασκευή, 10 Μαΐου 2013

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Κυριακή, 28 Απριλίου 2013

Λευκοθέα Λατσιών - Απόλλωνας.

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Σάββατο, 27 Απριλίου 2013

ΕΝΑ Αθηένου - ΑΕΛ

ΑΕΛ - ΕΝΑ Αθηένου

Σάββατο, 27 Απριλίου 2013

Τελικός Κυπέλλου Παίδων U-17 Futsal.

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Πέμπτη, 25 Απριλίου 2013

Διεθνής φιλικός αγώνας.

Πρωτάθλημα Ένταξης ΚΟΠ

Τετάρτη, 24 Απριλίου 2013

Αγώνες πρώτης φάσης.

Τελικός Κυπέλλου Νέων Futsal

Τρίτη, 23 Απριλίου 2013

Λειβαδιακός Λειβαδιών - Ομόνοια

Κύπελλο Γυναικών

Δευτέρα, 22 Απριλίου 2013

Σύσκεψη για τον τελικό.

Κύπελλο Ανδρών Futsal

Παρασκευή, 19 Απριλίου 2013

Ημιτελική φάση.

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 17 Απριλίου 2013

Επαναληπτικοί ημιτελικής φάσης.

Κύπελλο Ανδρών Futsal

Δευτέρα, 15 Απριλίου 2013

Κλήρωση ημιτελική φάσης.

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 10 Απριλίου 2013

Αγώνες ημιτελικής φάσης.

Έναρξη β' φάσης Πρωταθλήματος

Σάββατο, 6 Απριλίου 2013

Έναρξη β' φάσης Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας.

Κλήρωση Κυπέλλου Futsal

Παρασκευή, 5 Απριλίου 2013

Προημιτελική φάση

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' - Δ' Κατηγορίας

Τετάρτη, 3 Απριλίου 2013

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς

Βέλγιο - Κύπρος (U-21)

Δευτέρα, 25 Μαρτίου 2013

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21, 2013 / 2015

Κύπρος - Ελβετία

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2013

Προκριματική φάση Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 20 Μαρτίου 2013

Κλήρωση ημιτελικής φάσης.

Κλήρωση Κυπέλλου Futsal

Τρίτη, 19 Μαρτίου 2013

Δεύτερος προκριματικός γύρος.

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2013

25η αγωνιστική

Κύπρος - Ρωσία (U-19)

Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2013

Διεθνής φιλικός αγώνας.

Κύπελλο Coca - Cola

Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2013

Αγώνες προημιτελικής φάσης.

Κύπρος - Ρωσία (U-19)

Τρίτη, 12 Μαρτίου 2013

Διεθνής φιλικός αγώνας.

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2013

24η αγωνιστική

Κύπρος U-18 - Σουηδία U-17

Πέμπτη, 7 Μαρτίου 2013

Διεθνής φιλικός αγώνας.

Αγώνες Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 6 Μαρτίου 2013

Αγώνες προημιτελικής και ημιτελικής φάσης.

Κύπρος U-18 - Σουηδία U-17

Τρίτη, 5 Μαρτίου 2013

Διεθνής φιλικός αγώνας.

Κύπελλο Futsal

Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2013

Αγώνες προκριματικής φάσης.

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Τετάρτη, 27 Φεβρουαρίου 2013

22η αγωνιστική Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Τρίτη, 26 Φεβρουαρίου 2013

Αλκή - Ομόνοια 18:00, Στάδιο ΓΣΖ

Αγώνες Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 20 Φεβρουαρίου 2013

Αγώνες Κυπέλλου Coca Cola Α' - Β' Κατηγορίας.

Κύπρος - Ελλάδα

Τετάρτη, 13 Φεβρουαρίου 2013

Φιλικός αγώνας Εθνικών Ομάδων Γυναικών.

Κύπρος - Λιθουανία

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2013

Προκριματική φάση Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Futsal 2014.

Κύπρος - Αγγλία

Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2013

Προκριματική φάση Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Futsal.

Βραβεύεται το ήθος

Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2013

Κόψιμο βασιλόπιττας και βράβευση ήθους.

Κύπρος - Μάλτα

Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2013

Φιλικός αγώνας Εθνικής Γυναικών.

Κύπρος - Μολδαβία

Πέμπτη, 10 Ιανουαρίου 2013

Δεύτερο φιλικό για την Εθνική Futsal.

Αγώνες Κυπέλλου Coca - Cola

Τετάρτη, 9 Ιανουαρίου 2013

Αγωνιστική δράση με αγώνες Κυπέλλου.

Κύπρος - Μολδαβία

Τρίτη, 8 Ιανουαρίου 2013

Φιλικό για την Εθνική Futsal.

Κληρώσεις U-15 & U-17

Δευτέρα, 7 Ιανουαρίου 2013

Στις 7 Ιανουαρίου οι κληρώσεις.

Κληρώσεις

Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου 2012

Κλήρωση β' φάσης.

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-19

Δευτέρα, 26 Νοεμβρίου 2012

Διεθνής αγώνας Νέων.

Φινλανδία - Κύπρος U-19

Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2012

Διεθνής αγώνας Νέων.

Δανία - Κύπρος U-19

Τετάρτη, 21 Νοεμβρίου 2012

Διεθνής αγώνας Νέων.

Κύπρος - Φιλανδία

Τετάρτη, 14 Νοεμβρίου 2012

Διεθνής φιλικός αγώνας

Κύπρος - Ρουμανία U-21

Τρίτη, 13 Νοεμβρίου 2012

Φιλικός αγώνας Ελπίδων.

Κύπρος - Πολωνία

Τρίτη, 6 Νοεμβρίου 2012

Εθνική Νέων - Πολωνία, φιλικός αγώνας

Εθνική Νέων - Ουγγαρία

Πέμπτη, 25 Οκτωβρίου 2012

Φιλικός αγώνας

Εθνική Νέων - Ουγγαρία

Τρίτη, 23 Οκτωβρίου 2012

Φιλικός αγώνας

Κληρώσεις Κυπέλλων Coca-Cola

Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2012

Συνεδριακό Κέντρο ΓΣΠ, 12 μεσημέρι

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2014

Τρίτη, 16 Οκτωβρίου 2012

Κύπρος - Νορβηγία

Κύπρος - Νησιά Φαρόε (U-17)

Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2012

Κύπρος - Νησιά Φαρόε (U-17)

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2014

Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2012

Σλοβενία - Κύπρος

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Παρασκευή, 5 Οκτωβρίου 2012

5 Οκτωβρίου 2012

UEFA Europa League

Πέμπτη, 4 Οκτωβρίου 2012

Μαρσέϊγ - ΑΕΛ

Ελλάδα - Κύπρος

Πέμπτη, 27 Σεπτεμβρίου 2012

Φιλικός αγώνας ομάδων Νεανίδων

UEFA Women’s Champions League

Τετάρτη, 26 Σεπτεμβρίου 2012

Τετάρτη 26/09/2012, Τσίρειο Στάδιο 16:30

Σεμινάριο Διαιτησίας

Τρίτη, 25 Σεπτεμβρίου 2012

Συνεδριακό Κέντρο ΓΣΠ, 19:00

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2014

Τρίτη, 11 Σεπτεμβρίου 2012

Κύπρος-Ισλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Δευτέρα, 10 Σεπτεμβρίου 2012

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21, Ελλάδα-Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2014

Παρασκευή, 7 Σεπτεμβρίου 2012

Αλβανία-Κύπρος

Έναρξη Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας

Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2012

Πρεμιέρα με τρεις αγώνες

Επαναληπτικοί Europa League

Πέμπτη, 30 Αυγούστου 2012

20:00 ΑΠΟΕΛ-Νεφτσί Μπακού

Κλήρωση Πρωταθλήματος Futsal

Πέμπτη, 30 Αυγούστου 2012

Κλήρωσης αγώνων Πρωταθλήματος Futsal Α’ Κατηγορίας.

Επαναληπτικοί Champions League

Τρίτη, 28 Αυγούστου 2012

21:45 Άντερλεχτ-ΑΕΛ

LTV Super Cup 2012

Σάββατο, 18 Αυγούστου 2012

Αγώνες Εθνικών Ομάδων

Τετάρτη, 15 Αυγούστου 2012

Αγώνες Εθνικών Ομάδων.

UEFA Women's Champions League

Σάββατο, 11 Αυγούστου 2012

Αγώνες προκριματικής φάσης

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Παρασκευή, 10 Αυγούστου 2012

Ξενοδοχείο Hilton Park - Λευκωσία

Europa League

Πέμπτη, 9 Αυγούστου 2012

Επαναληπτικοί τρίτου γύρου

Champions League

Τετάρτη, 8 Αυγούστου 2012

Παρτιζάν Βελιγραδίου - ΑΕΛ

ΑΠΟΕΛ - Aalesund

Πέμπτη, 2 Αυγούστου 2012

ΑΠΟΕΛ - Aalesund - Στάδιο ΓΣΠ - 20:00

ΑΕΛ-Παρτιζάν

Τετάρτη, 1 Αυγούστου 2012

Τρίτη προκριματική φάση Champions League

Αγώνες Europa League

Πέμπτη, 26 Ιουλίου 2012

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Linfield FC - ΑΕΛ

Τρίτη, 24 Ιουλίου 2012

Επαναληπτικός αγώνας Linfield FC - ΑΕΛ

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Παρασκευή, 20 Ιουλίου 2012

20 - 22 Ιουλίου, Λευκωσία

Αγώνες Europa League

Πέμπτη, 19 Ιουλίου 2012

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

ΑΕΛ - Linfield FC

Τετάρτη, 18 Ιουλίου 2012

ΑΕΛ - Linfield FC , Τσίρειο Στάδιο 20:00

Κλήρωση UEFA Futsal Cup

Τετάρτη, 4 Ιουλίου 2012

Κλήρωση UEFA Futsal Cup.

Κλήρωση Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας

Δευτέρα, 2 Ιουλίου 2012

Κλήρωση Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας 2012/2013

Τελικός Euro 2012

Κυριακή, 1 Ιουλίου 2012

Ισπανία-Ιταλία, 01/07/2012

UEFA Women’s Champions League

Πέμπτη, 28 Ιουνίου 2012

UEFA Women’s Champions League

Παρουσίαση Κριτηρίων UEFA

Τετάρτη, 27 Ιουνίου 2012

Παρουσίαση Κριτηρίων UEFA

Κληρώσεις UEFA

Δευτέρα, 25 Ιουνίου 2012

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων UEFA.

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Πέμπτη, 21 Ιουνίου 2012

Κλήρωση Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας

Γερμανία-Κύπρος (U-16)

Πέμπτη, 14 Ιουνίου 2012

Εθνική Γερμανίας-Εθνική Κύπρου (U-16).

Γερμανία-Κύπρος (U-16)

Τρίτη, 12 Ιουνίου 2012

Εθνική Γερμανίας-Εθνική Κύπρου (U-16)

Πρεμιέρα EURO 2012

Παρασκευή, 8 Ιουνίου 2012

Πολωνία-Ελλάδα

Δανία-Εθνική Νέων

Τετάρτη, 23 Μαΐου 2012

Δανία-Κύπρος στην πρεμιέρα.

Μπάγερν Μονάχου-Τσέλσι

Σάββατο, 19 Μαΐου 2012

Μπάγερν-Τσέλσι, τελικός Τσάμπιονς Λιγκ

Πρωτάθλημα Ένταξης ΚΟΠ

Παρασκευή, 18 Μαΐου 2012

Κλήρωση προημιτελικής φάσης

16/05/2012 Τελικός Κυπέλλου Coca-Cola

Τετάρτη, 16 Μαΐου 2012

ΑΕΛ-Ομόνοια, Στάδιο ΓΣΠ, 19:00

Κύπρος-Λίβανος (φιλικός αγώνας Futsal)

Τετάρτη, 16 Μαΐου 2012

Κύπρος-Λίβανος, Τετάρτη 16 Μαϊου 2012.

Ετήσια Γιορτή ΚΟΠ

Τρίτη, 15 Μαΐου 2012

Τρίτη 15 Μαΐου 2012 - 20:30

Κύπρος-Λίβανος (φιλικός αγώνας Futsal)

Δευτέρα, 14 Μαΐου 2012

Κύπρος-Λίβανος, Δευτέρα 14 Μαϊου 2012.

Τελικός Κυπέλλου Ανδρών Futsal

Παρασκευή, 11 Μαΐου 2012

Τελικός Κυπέλλου Ανδρών Futsal 2011/2012

11/04/2012 Ημιτελική Φάση Κυπέλλου Coca-Cola

Τετάρτη, 11 Απριλίου 2012

Τελικός Κυπέλλου Coca-Cola Γ’ – Δ’ Κατηγορίας

Κυριακή, 1 Απριλίου 2012

Τελικός Κυπέλλου Coca-Cola Γ’ – Δ’ Κατηγορίας

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Παρασκευή, 30 Μαρτίου 2012

Κλήρωση ημιτελικής φάσης, ξενοδοχείο HILTON PARK

Κλήρωση Β' Γύρου

Τρίτη, 17 Ιανουαρίου 2012

Κλήρωση αγώνων β' φάσης, 17 Ιανουαρίου, 11:00πμ Hilton Park.

Πρωταθλήματα GRASSROOTS

Παρασκευή, 25 Νοεμβρίου 2011

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου, 11:00 πμ γραφεία ΚΟΠ

Κλήρωση Κυπέλλου Futsal

Πέμπτη, 17 Νοεμβρίου 2011

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα

Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011

4 Νοεμβρίου, 11:00 πμ, Συνεδριακό Κέντρο ΓΣΠ.

LTV Super Cup

Κυριακή, 7 Αυγούστου 2011

Κυριακή 7 Αυγούστου, ΓΣΠ (20:00), ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια.

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων ΚΟΠ

Τρίτη, 26 Ιουλίου 2011

Οι ημερομηνίες για τις κληρώσεις.

ALL STAR GAME

Τρίτη, 26 Απριλίου 2011

26 Απριλίου, 16:00  Στάδιο Αντώνης Παπαδόπουλος

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα

Δευτέρα, 11 Απριλίου 2011

Δευτέρα 11 Απριλίου, κλήρωση ημιτελικής φάσης.

Τελικός Κυπέλλου Κόκα-Κόλα Γ'-Δ' Κατηγορίας

Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2011

Τελικός Κυπέλλου Κόκα-Κόλα Γ'-Δ' Κατηγορίας.

Κλήρωση Πρωταθλημάτων GRASSROOTS «Γάλα Κρίστης»

Τρίτη, 15 Μαρτίου 2011

Τρίτη 15 Μαρτίου, 16:00, γραφεία ΚΟΠ.

Παρουσίαση κριτηρίων ΟΥΕΦΑ

Πέμπτη, 10 Μαρτίου 2011

Πέμπτη, 10 Μαρτίου, Λευκωσία

Cytavision Cyprus Tournament 2011

Δευτέρα, 7 Φεβρουαρίου 2011

Συνέντευξη Τύπου, Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου 2011

Κόψιμο Βασιλόπιτας ΚΟΠ

Τρίτη, 25 Ιανουαρίου 2011

Κόψιμο Βασιλόπιτας ΚΟΠ, 25 Ιανουαρίου 2011.

Κληρώσεις Κυπέλλου Κόκα-Κόλα

Παρασκευή, 17 Δεκεμβρίου 2010

Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2010.

Παρουσίαση Κριτηρίων ΟΥΕΦΑ

Τετάρτη, 15 Δεκεμβρίου 2010

15 Δεκεμβρίου 2010, ξενοδοχείο HILTON Cyprus

Έναρξη Πρωταθλημάτων GRASSROOTS

Σάββατο, 27 Νοεμβρίου 2010

Κλήρωση Πρωταθλημάτων GRASSROOTS

Τρίτη, 23 Νοεμβρίου 2010

Κλήρωση Πρωταθλημάτων GRASSROOTS περιόδου 2010/2011.

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα

Παρασκευή, 29 Οκτωβρίου 2010

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα Γ'-Δ' Κατηγορίας.

Σούπερ Καπ Γυναικών

Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2010

Σούπερ Καπ Γυναικών, 24 Οκτωβρίου

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα

Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2010

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα, Α'-Β' και Γ'-Δ' Κατηγορία&

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Δευτέρα, 20 Σεπτεμβρίου 2010

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών, Δευτέρα 20/9/2010.

LTV Supercup

Κυριακή, 8 Αυγούστου 2010

8 Αυγούστου 2010, 20:00, Στάδιο ΓΣΠ

Κλήρωση Πρωταθλήματος Marfin Laiki

Τετάρτη, 30 Ιουνίου 2010

Τετάρτη 30 Ιουνίου (11:30πμ) στο Marfin Laiki Sporting Club στα Λατσιά.

Τελικός Κυπέλλου Κόκα-Κόλα

Παρασκευή, 14 Μαΐου 2010

Σάββατο 15/05/2010, Στάδιο ΓΣΖ (19:00)

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Τρίτη, 11 Μαΐου 2010

Τρίτη 11 Μαϊου 2010 , ξενοδοχείο ΧΙΛΤΟΝ

Κλήρωση Euro 2012

Κυριακή, 7 Φεβρουαρίου 2010

Κλήρωση ομίλων προκριματικής φάσης Euro 2012 στην Πολωνία.

Βασιλόπιττα ΚΟΠ

Τρίτη, 26 Ιανουαρίου 2010

Βασιλόπιττα ΚΟΠ, 26/1 στις 20:00 στο Marfin Laiki Sporting Club, Λατσιά.

Φιέστα Grassroots Γάλα Κρίστης

Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2010

Σάββατο, 23/1, 11:00 πμ, γήπεδα Nuevo Campo Λευκωσία

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα-Κόλα Α'-Β' Κατηγορίας

Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2010

21 Ιανουαρίου 2010, στις 12:00 το μεσημέρι στο Στάδιο ΓΣΠ

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα - Κόλα Γ', Δ' Κατηγορίας

Δευτέρα, 4 Ιανουαρίου 2010

04/01/2010, στις 12:00 το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΠ.

Κλήρωση Λαχείου Β', Γ' Δ' Κατηγορίας

Τρίτη, 24 Νοεμβρίου 2009

Τρίτη 24 Νοεμβρίου, στις 20:00, Marfin Laiki Sporting Club

Κλήρωση Β' Γύρου Κυπέλλου Κόκα - Κόλα Α', Β' Κατηγορίας

Τρίτη, 17 Νοεμβρίου 2009

Τρίτη 17/11, στις 12 το μεσημέρι στο HILTON PARK.

Κλήρωση Β' Γύρου Κυπέλλου Κόκα - Κόλα Γ', Δ' Κατηγορίας

Πέμπτη, 5 Νοεμβρίου 2009

Πέμπτη 05/11, στις 12 το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΠ

Κλήρωση Κυπέλλου Κόκα - Κόλα Γ'-Δ' Κατηγορίας

Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2009

Τρίτη 27/10, στις 12 το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΠ

Σούπερ Καπ Γυναικών

Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2009

Κυριακή 11/10/2009 (15:30) Μακάρειο, Λευκοθέα-Απόλλωνας

Ασπίδα LTV 2009 - 2010

Κυριακή, 9 Αυγούστου 2009

Ο αγώνας μεταξύ ΑΠΟΕΛ και ΑΠΟΠ/Κινύρα Πέγειας

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Κυριακή, 24 Μαΐου 2009

Διεξάγεται την Κυριακή 24/05/2009 στο Στάδιο ΓΣΠ

Τελικός Κυπέλλου Coca-Cola

Σάββατο, 16 Μαΐου 2009


Ο τελικός Κυπέλλου Coca - Cola θα διεξαχθεί στις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Τρίτη, 12 Μαΐου 2009


Στις 12 Μαΐου 2009 στο ξενοδοχείο ΧΙΛΤΟΝ

Τελικός Κυπέλλου Σάλας

Παρασκευή, 8 Μαΐου 2009


Στις 8 Μαϊου 2009 στην κλειστή αίθουσα

 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

2η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Europa League

1η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

UEFA Futsal Cup

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Μολδαβία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

SUPER CUP (Futsal)

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

UEFA Europa League

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ουαλία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

2ος διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ

Super Cup

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

1ος διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ξενοδοχείο Hilton Λευκωσία

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 1ης προκριματικής φάσης