Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 16/17

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Σεπτεμβρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
 2η Αγωνιστική
 Τετάρτη, 7 Σεπτεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Σεπτεμβρίου 2016
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 5   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 7   3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   4 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   4 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 9   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   3 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   11 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   7 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 16   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   3 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   10 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   4 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   5 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   9 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 6   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   3 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   4 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 8   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   5 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   7 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   4 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4   2 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   9 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   5 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   7 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   2 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 Τετάρτη, 14 Δεκεμβρίου 2016
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3   4 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΠΑΦΟΣ F.C.
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 18η Αγωνιστική
 Τετάρτη, 4 Ιανουαρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   9 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 7   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1   2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   6 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   5 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Τετάρτη, 25 Ιανουαρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   6 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   5 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 9   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   5 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   6 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   6 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 7   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   5 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4   4 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   13 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   4 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   6 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 27η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 8   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 Κυριακή, 5 Μαρτίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 9   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 28η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 11:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   8 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4   2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 Τετάρτη, 15 Μαρτίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   3 ΠΑΦΟΣ F.C.
 29η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4   4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 6   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 30η Αγωνιστική
 Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0   2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   9 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 31η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 11   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 7   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 32η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Απριλίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   3 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 33η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Απριλίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 13   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 34η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Απριλίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   6 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Τετάρτη, 3 Μαΐου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 35η Αγωνιστική
 Σάββατο, 6 Μαΐου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   6 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 36η Αγωνιστική
 Σάββατο, 13 Μαΐου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 7   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 37η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   5 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   4 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 38η Αγωνιστική
 Σάββατο, 27 Μαΐου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 5   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3   6 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

2η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Europa League

1η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Μολδαβία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

SUPER CUP (Futsal)

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

UEFA Europa League

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ουαλία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

2ος διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ

Super Cup

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

1ος διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ξενοδοχείο Hilton Λευκωσία

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης