Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 16/17

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 2   2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 2   3 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 5   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2   1 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2   0 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
 Κυριακή, 18 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 0   2 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 1   2 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2   1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   3 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 1   4 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1   0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 4   2 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 3   2 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2   2 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2   1 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 2 Οκτωβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 0   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 1   2 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2   1 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   1 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 1   1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 1   4 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   4 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
 Κυριακή, 9 Οκτωβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4   5 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 1   0 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 0   1 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2   0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1   2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
 Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 3   2 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   2 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4   2 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 2   0 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 2   1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   2 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 1   4 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 0   0 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2   0 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5   3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2   2 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1   0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2   1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 1   4 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 1   2 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 3   2 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 2   0 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   1 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2   1 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 0   0 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4   2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 3   1 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1   0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 4   2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 2   5 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 1   1 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   2 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 0   0 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1   0 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
 Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1   1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3   1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1   0 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 0   0 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4   0 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   1 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 2   0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 0   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 0   1 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2   1 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 0   1 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
 Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1   0 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3   2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1   3 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   3 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0   2 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 3   2 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2   0 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 1   1 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 0   5 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0   2 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   3 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2   2 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
 Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3   0 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 3   0 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4   0 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 0   2 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   0 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 2   2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 1   1 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
 Κυριακή, 8 Ιανουαρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 0   1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 0   2 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   0 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2   0 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   2 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
 Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1   2 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   4 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1   2 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2   2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2   1 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 2   1 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1   4 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 1   2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 1   1 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 2   0 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 0   2 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   3 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0   0 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1   2 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2   1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1   0 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 0   3 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1   1 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1   1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 2   3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   3 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 3   3 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 1   0 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 2   1 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 6   1 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
 Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2   0 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   0 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4   2 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 0   2 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2   0 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2   1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
 Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1   2 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   3 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   0 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 0   3 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 2   1 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 4   2 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 0   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 1   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 4   1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3   2 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   2 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2   3 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1   1 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1   0 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 0   1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   2 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 3   0 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 3   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 0   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 1   1 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3   1 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 3   0 ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   1 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3   2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   4 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1   0 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3   1 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
 Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3   2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ 2   2 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6   7 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 7   0 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 2   4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 3   3 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C 2   1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Europa League

2η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Europa League

1η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Μολδαβία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

SUPER CUP (Futsal)

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

UEFA Europa League

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ουαλία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Έναρξη Πρωταθλήματος