Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 1   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3   3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 5   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   2 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5   3 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016
ΠΕΓΕΙΑ 2014 4   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   0 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   3 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 Κυριακή, 2 Οκτωβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 5η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   3 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5   3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   3 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   0 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 0   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 0   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   2 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2016
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   3 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   4 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6   0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   2 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 3   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3   1 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 0   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   1 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   2 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 0   1 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   3 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   4 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   3 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 Κυριακή, 8 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Δευτέρα, 9 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   3 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 3   2 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 0   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 0   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΠΕΓΕΙΑ 2014 1   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   1 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   3 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 Τετάρτη, 1 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2017
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   2 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 0   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 3   2 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5   2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 4   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 2   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2   1 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   3 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 2   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5   3 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   1 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1   1 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3   4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3   2 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   0 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
 Κυριακή, 5 Μαρτίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   2 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   3 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 0   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5   1 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 Τετάρτη, 15 Μαρτίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   1 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5   0 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 27η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 0   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   2 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 28η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Απριλίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3   2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   0 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 29η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Απριλίου 2017
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   0 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 30η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Απριλίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 0   7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 Κυριακή, 30 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   4 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5   4 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα