Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Γ΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Σεπτεμβρίου 2016
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3   3 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 6   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 8   7 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 4   3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 14   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3   5 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016
ΠΕΓΕΙΑ 2014 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   8 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 23   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   13 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   11 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4   2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Οκτωβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 9   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 8   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 4   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 9 Οκτωβρίου 2016
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   7 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   3 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   5 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2   9 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   7 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 6   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 8   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   2 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3   11 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   6 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 8   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2   5 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 3   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 10   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 4   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   6 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   9 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   8 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 2   6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 4   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4   1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 8   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   12 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 6   4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   3 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 4   3 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   3 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14   2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   5 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   8 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   1 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   4 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 11:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 Τετάρτη, 21 Δεκεμβρίου 2016
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8   3 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 8 Ιανουαρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4   3 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   2 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 11   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   15 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 13   3 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 3   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 2   3 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4   2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   12 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 5   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 3   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   8 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   5 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 9   2 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   0 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 5   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   6 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 9   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 11   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   2 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 20η Αγωνιστική
 Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   5 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 13   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 5   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   0 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   2 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   5 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   3 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 8   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 10   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Μαρτίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 9   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   4 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   11 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   3 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 23η Αγωνιστική
 Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 11:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4   3 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   6 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 6   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 Τετάρτη, 15 Μαρτίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Τετάρτη, 29 Μαρτίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   0 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 Τετάρτη, 5 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 13   2 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 24η Αγωνιστική
 Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 8   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   4 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   4 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   7 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 9   2 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 4   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   8 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 9   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΠΕΓΕΙΑ 2014 6   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 0   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 3   3 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 27η Αγωνιστική
 Κυριακή, 9 Απριλίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   9 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4   1 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6   0 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   3 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 28η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Απριλίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   4 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 7   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3   0 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 1   2 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2   1 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 11:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 29η Αγωνιστική
 Κυριακή, 30 Απριλίου 2017
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 11:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 11:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 11:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 11:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 30η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Μαΐου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 11:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 11:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 11:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 11:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 11:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Μολδαβία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

SUPER CUP (Futsal)

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

UEFA Europa League

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ουαλία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

2ος διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ

Super Cup

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Κύπρος (U-15)

1ος διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ξενοδοχείο Hilton Λευκωσία

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 3ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 2ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτοι αγώνες 1ης προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Διεθνές Τουρνουά Grassroots

3 Πρωταθλήτριες ομάδες στην Ελλάδα

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη τελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ανδόρα - Κύπρος

Euro 2016

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Κύπρος (U-21)

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Champions League

Μπαρτσελόνα - Γιουβέντους

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Κλήρωση Προκριματικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικοί Grassroots

Τελική φάση στη Λεμεσό

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Βραβεύσεων ΚΟΠ

Αγωνιστική περίοδος 2014 - 2015

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Α' όμιλος (τελευταία αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Β' όμιλος (τελευταία αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λιθουανία U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας, Μακάρειο Στάδιο (16:30)

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λιθουανία U-15

Μακάρειο Στάδιο, 16:30

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Τουρνουά Παίδων U-17