Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων κάτω των 18 Α΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
 Κυριακή, 11 Σεπτεμβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   7 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2   2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   5 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 2   2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 9 Οκτωβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   5 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 7   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0   4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6   4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   2 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   5 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   6 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 6   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 2   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   2 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0   0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   8 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5   0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11   2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6   0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   6 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   5 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5   2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6   2 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 8   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0   5 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   8 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 22 Μαρτίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4   0 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   4 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0   5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   0 ΠΑΦΟΣ F.C.
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Europa League

2η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Europa League

1η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Μολδαβία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

SUPER CUP (Futsal)

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

UEFA Europa League

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ουαλία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Έναρξη Πρωταθλήματος