Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων κάτω των 18 Β΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 0   3 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 6   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   1 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2   4 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6   2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 9   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   3 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 7   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 1   3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 4   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   15 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 2   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   4 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 9   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   7 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   0 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   1 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   3 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 1   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   5 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4   3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 0   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   8 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   3 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4   4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   5 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 0   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11   1 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 8   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2   3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3   2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1   4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   13 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 1   4 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2   2 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 6   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4   2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 16   1 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   6 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 6   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   1 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   4 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   2 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 8   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1   8 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   4 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 0   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   7 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 13:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5   1 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   2 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 Τετάρτη, 21 Δεκεμβρίου 2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 0   3 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 6   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 6   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   2 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   4 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   2 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   3 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   4 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   4 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   8 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 3   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 0   4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   3 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 Τετάρτη, 15 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 6   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 2   3 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5   1 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1   3 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
 Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0   8 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 6   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   8 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   4 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 0   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 5   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
 Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4   2 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 8   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   10 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 8   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 8   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6   1 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
 Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   3 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Τετάρτη, 22 Μαρτίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   2 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 4   4 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   3 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 1   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 8   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 27η Αγωνιστική
 Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4   2 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 0   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 7   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 28η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   4 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   1 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 3   2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   9 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 9   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 29η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Απριλίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3   0 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3   0 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 30η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Απριλίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2   9 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6   1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 7   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 0   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   0 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 Κυριακή, 23 Απριλίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4   0 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ