Πρωτάθλημα CYTA Α' ΦΑΣΗ 17/18

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Αυγούστου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   1 Show Videos ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 20 Αυγούστου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   0 Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   2 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 10 Ιανουαρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Αυγούστου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3   0 Show Videos ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 Show Videos ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 27 Αυγούστου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2   0 Show Videos ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   1 Show Videos ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   1 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 Show Videos ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   4 Show Videos ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   1 Show Videos ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 Show Videos ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   0 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0   4 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   2 Show Videos ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 2   1 Show Videos ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   0 Show Videos ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4   1 Show Videos ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3   3 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   1 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   2 Show Videos ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   0 Show Videos ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   2 Show Videos ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   1 Show Videos ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   0 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   0 Show Videos ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   0 Show Videos ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 Δευτέρα, 25 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2   0 Show Videos Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 2   1 Show Videos ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 Show Videos ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   1 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   0 Show Videos ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   1 Show Videos ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   1 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   1 Show Videos ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 7η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   0 Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 Show Videos ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   5 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   1 Show Videos ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   3 Show Videos ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0   1 Show Videos ΠΑΦΟΣ F.C.
 Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   0 Show Videos ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   5 Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   0 Show Videos ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 4   0 Show Videos ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   1 Show Videos ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   2 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2   1 Show Videos ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   3 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   3 Show Videos ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   0 Show Videos ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1 Show Videos ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3   2 Show Videos ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 Πέμπτη, 26 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 Show Videos ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 24 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   1 Show Videos ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 0   1 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   2 Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   0 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   1 Show Videos ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0   1 Show Videos ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5   1 Show Videos ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4   2 Show Videos ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   2 Show Videos ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   1 Show Videos ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0 Show Videos ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   0 Show Videos ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   1 Show Videos ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   3 Show Videos ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1   4 Show Videos ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0   3 Show Videos Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   0 Show Videos ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1 Show Videos ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   2 Show Videos ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Δευτέρα, 20 Νοεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   0 Show Videos ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 18:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 19:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 18:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 17:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Δευτέρα, 4 Δεκεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 17:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 19:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 17:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 18:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 19:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
 17η Αγωνιστική
 Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 18:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 19:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Πέμπτη, 21 Δεκεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 17:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 18:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
 18η Αγωνιστική
 Τρίτη, 2 Ιανουαρίου 2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 18:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Τετάρτη, 3 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 18:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 19η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 20η Αγωνιστική
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 21η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 22η Αγωνιστική
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 23η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 24η Αγωνιστική
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 25η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 26η Αγωνιστική
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική