Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6   3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 0   8 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   10 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ -   - ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2   6 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   7 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6   3 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   4 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4   3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4   15 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   4 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   4 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2   3 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4   1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10   2 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 5   0 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1   4 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   13 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   3 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 13   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 7   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4   5 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2   2 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   2 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2   1 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2   5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2   3 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1   6 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   11 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   6 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   5 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   7 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2   1 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3   1 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4   1 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 7   0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2   3 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   13 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1   2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0   3 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   3 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4   0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3   3 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4   0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 8   0 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3   1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4   10 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4   2 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3   1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 4   1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   9 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 7   4 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2   0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   2 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5   2 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 6   0 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1   1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3   2 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   9 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 20η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 21η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 23η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 24η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Μαρτίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Απριλίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 27η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Απριλίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 28η Αγωνιστική
 Κυριακή, 22 Απριλίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 16:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 29η Αγωνιστική
 Κυριακή, 29 Απριλίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 30η Αγωνιστική
 Κυριακή, 6 Μαΐου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 16:00
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14 & U15

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14&U15

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - Διγενής Ορόκλινης

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Champions League

Τότεναμ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΕΝΠ (19:00 Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.