Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   0 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 0   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2   2 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 0   4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   3 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   3 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 5η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3   2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 4   2 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 0   3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 0   1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 0   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2   4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 7η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1   1 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2   1 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   2 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1   1 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1   1 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 9η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1   4 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   0 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   4 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2   1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   5 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 10η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0   0 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   3 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2   2 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0   1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 5   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 11η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 8 Δεκεμβρίου 2017
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   0 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   4 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   1 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 12η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 5 Ιανουαρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 19:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 14η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 19:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 15η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 19 Ιανουαρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 19:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 16η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 26 Ιανουαρίου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 27 Ιανουαρίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 19η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Μαρτίου 2018
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Μαρτίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 31 Μαρτίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Απριλίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Απριλίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14 & U15

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14&U15

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - Διγενής Ορόκλινης

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Champions League

Τότεναμ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΕΝΠ (19:00 Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική