Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 16:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 16:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 16:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 16:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 16:00
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2017
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 27 Ιανουαρίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2018
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:00
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2018
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:00
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:00
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Μαρτίου 2018
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:00
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 15:00
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:00
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 10 Μαρτίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 15:30
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Μαρτίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:30
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Europa League

2η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Europa League

1η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Δόξα - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Μολδαβία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

SUPER CUP (Futsal)

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σάλκε

UEFA Europa League

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U-19

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ολλανδία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ουαλία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Έναρξη Πρωταθλήματος