Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18 Α΄

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
JUVENTUS Academy
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ATHLETICO F.A.
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
Empty Club 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
JUVENTUS Academy 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
Empty Club
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ATHLETICO F.A. 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
JUVENTUS Academy
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ATHLETICO F.A.
Empty Club 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017
JUVENTUS Academy 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ATHLETICO F.A. 12:00
Empty Club
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
JUVENTUS Academy
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
Empty Club 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ATHLETICO F.A.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017
JUVENTUS Academy 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ATHLETICO F.A. 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
Empty Club
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
JUVENTUS Academy
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Empty Club 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ATHLETICO F.A.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017
JUVENTUS Academy 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ATHLETICO F.A. 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
Empty Club
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
JUVENTUS Academy
Empty Club 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ATHLETICO F.A.
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017
JUVENTUS Academy 12:00
ATHLETICO F.A.
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
Empty Club
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017
Empty Club 12:00
JUVENTUS Academy
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ATHLETICO F.A. 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ATHLETICO F.A.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Empty Club 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
JUVENTUS Academy
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
Empty Club
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ATHLETICO F.A. 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ATHLETICO F.A. 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
Empty Club
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
JUVENTUS Academy
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Empty Club 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ATHLETICO F.A.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ATHLETICO F.A. 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
Empty Club
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
JUVENTUS Academy
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Empty Club 12:00
ATHLETICO F.A.
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
Empty Club
ATHLETICO F.A. 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
JUVENTUS Academy
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ATHLETICO F.A.
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Empty Club 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 20η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
Empty Club
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ATHLETICO F.A. 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
 21η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
JUVENTUS Academy
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ATHLETICO F.A.
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
Empty Club 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Απριλίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
Empty Club
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ATHLETICO F.A. 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 23η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Απριλίου 2018
ATHLETICO F.A. 12:00
JUVENTUS Academy
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
Empty Club 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
 24η Αγωνιστική
 Κυριακή, 22 Απριλίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
Empty Club
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
ATHLETICO F.A.
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 29 Απριλίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00
JUVENTUS Academy
ATHLETICO F.A. 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00
Empty Club
 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 6 Μαΐου 2018
JUVENTUS Academy 12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Empty Club 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1 12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1 12:00
ATHLETICO F.A.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3 12:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βουλγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Πολωνία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λουξεμβούργο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-17

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου

Κλήρωση Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Λετονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος Εσθονία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Αρμενία

Παγκόσμιο Κύπελλο Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Κύπρος

EURO 2016

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Λευκορωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Σπάρτα Πράγας - ΑΠΟΕΛ

Europa League

Εκδηλώσεις

Ρωσία - Κύπρος U-17

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλημάτων Futsal

Α' - Β' Κατηγορία