Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18 B'

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 5   2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4   3 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   3 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   1 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ -   - Empty Club
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
-
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   3 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6   0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 1   9 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Empty Club -   - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
-
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 3   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 5   2 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 1   7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3   5 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2   1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   3 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1   0 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus -   - Empty Club
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
-
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6   0 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 -   - Empty Club
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
-
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 1   5 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 2   3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 3   0 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 5   1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 0   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
ΑΠΟ Δ.Ε.
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0   6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 6   1 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
Empty Club -   - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής
.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
 Τετάρτη, 8 Νοεμβρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0   1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2   1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5   0 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 2   2 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 11:30
Empty Club
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1   11 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 2   1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   1 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 5   0 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1   3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5   0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 1   1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Empty Club 11:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 11:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:30
Empty Club
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 11:30
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 09:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Empty Club 11:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 11:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 09:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
 Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 11:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:30
Empty Club
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:30
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 11:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 09:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 11:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Empty Club 11:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 11:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 11:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 11:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:30
Empty Club
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 11:30
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 09:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 11:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Empty Club 11:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 11:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 09:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 11:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 11:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Empty Club 11:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 11:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:30
Empty Club
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 11:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 11:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Empty Club 12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
Empty Club 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 10:00
Empty Club
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
Empty Club 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 20η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00
Empty Club
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
 21η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
Empty Club 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Απριλίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 12:00
Empty Club
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
 23η Αγωνιστική
 Κυριακή, 15 Απριλίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Empty Club 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 24η Αγωνιστική
 Κυριακή, 22 Απριλίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00
Empty Club
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 29 Απριλίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Empty Club 12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 6 Μαΐου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:00
Empty Club
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Πρώτοι αγώνες ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης Γ' - Επίλεκτης Κατηγορίας