Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 14 Σεπτεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1   1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1   0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3   0 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1   0 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 0   2 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   0 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Κυριακή, 16 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5   2 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 2η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 21 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 19:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 28 Σεπτεμβρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 4η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 5 Οκτωβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 26 Οκτωβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 7η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 2 Νοεμβρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 9 Νοεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 10η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου 2018
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 14η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 4 Ιανουαρίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 Σάββατο, 5 Ιανουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 15η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 11 Ιανουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 16η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
 Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 17η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 25 Ιανουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 19η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 8 Φεβρουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 21η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 22 Φεβρουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 22η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 23η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 24η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 25η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 26η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 5 Απριλίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 Σάββατο, 6 Απριλίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 27η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 12 Απριλίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Σάββατο, 13 Απριλίου 2019
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 28η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 Σάββατο, 20 Απριλίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 29η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 3 Μαΐου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
 Σάββατο, 4 Μαΐου 2019
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 30η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 10 Μαΐου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 19:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 Σάββατο, 11 Μαΐου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Κύπρος - Νορβηγία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Κύπρος - Βουλγαρία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Σλοβενία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Βουλγαρία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Ομόνοια Ψευδά - Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Super Cup 2018

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Απόλλωνας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων Futsal - Μαυροβούνιο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων Futsal - Μαυροβούνιο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια, Απόλλωνας - Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΑΣΙΛ (Cytavision), Εθνικός - Ομόνοια Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Europa League

Φάση ομίλων (1η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Νέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ (19:00).

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (1η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός - Διγενή Ορόκλινης, Ολυμπιακός - Ακρίτας

Εκδηλώσεις

Barcelona FA - Glasgow City

UEFA Women’s Champions League

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Παγκύπρια Πρωταθλήματα U14, U15, U16

Εκδηλώσεις

Ρουμανία - Εθνική Νέων

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Κύπρος - Σλοβενία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τουρκία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Νορβηγία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Γερμανία - Εθνική Παίδων U15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γυναικών

Κλήρωση αγώνων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Έναρξη Πρωταθλημάτων U14&U16

Εκδηλώσεις

Play off Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Play off Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Play off Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Play off Europa League

Πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Play off Champions League

Πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Εθνική Νεανίδων - Λευκορωσία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Έκτακτη Γενική Καταστατική Συνέλευση ΚΟΠ

17:00 στο ξενοδοχείο Hilton

Εκδηλώσεις

Εθνική Νεανίδων - Λευκορωσία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

UEFA Women's Champions League

Κλήρωση για τη φάση των «32»

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος - επαναληπτικοί

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Barcelona FA - ZFC Μινσκ

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Barcelona FA - Olimpija Ljubljana

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Αυστρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Barcelona FA - Slovan Bratislava 

Εκδηλώσεις

Play-offs

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

2η προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

2η προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Πρώτοι αγώνες 2ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων

Τελευταία αγωνιστική ομίλων

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Pro

Έναρξη 7ης Φάσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Laci - Ανόρθωση, Απόλλων - Srumbras

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ης φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Sūduva (20:00)

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Τελικός (18:00)

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Μικρός τελικός

Εκδηλώσεις

Europa League

Πρώτη φάση (πρώτοι αγώνες)

Εκδηλώσεις

Champions League

Sūduva - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτη φάση

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Cyta

12:00 μεσημέρι (Hilton)

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση των «16»

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση των «16»

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Βραβεύσεων ΣΤΟΚ

Ολυμπιακό Μέγαρο

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση Ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Έναρξη, Ρωσία - Σαουδική Αραβία

Εκδηλώσεις

Κογκρέσο FIFA

Μόσχα

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Φιέστα Πρωταθλημάτων Grassroots ΠΟΑ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Τελικός / Μικρός Τελικός

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Στις 21 Μαΐου στο ξενοδοχείο Hilton

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

35η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Νέα Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Γυναικών

Μικρός τελικός - μεγάλος τελικός

Εκδηλώσεις

Ακρίτας - Ονήσιλλος

Στάδιο ΑΕΚ - Αρένα (17:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Γυναικών

Final Four

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Αλκή

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΠΟΕΛ (19:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Επαναληπτικοί ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ολυμπιακός - Αλκή

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Αλκή - Ερμής Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

ΑΕΚ - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Απόλλων - Ανόρθωση (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - ΑΕΚ, Αλκή - Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής - Ονήσιλλος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο

Φιλικός αγώνας - Στάδιο ΓΣΠ (18:00)

Εκδηλώσεις

Ουγγαρία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ονήσιλλος - Εθνικός Λατσιών, ΜΕΑΠ - Ακρίτας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΜΕΚ Καψάλου - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ - Εθνικός Άσσιας (19:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΠΟΕΛ - Σαλαμίνα, Ανόρθωση - Απόλλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος FC - Ερμής Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΕΝ Παραλιμνίου (19:00) 

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΑΕΖ, ΘΟΪ - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΘΟΪ Λακατάμιας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση προημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Αλκή - ΑΕΛ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

24η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

24η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ένωση - Οθέλλος (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Play Offs

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ομόνοια Αραδίππου - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

22η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

22η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΕΝ Παραλιμνίου - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ομόνοια Αραδίππου - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U17-Δανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U17 - Δανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Οθέλλος - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Ξενοδοχείο Hilton, 19:30

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

19η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

19η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΠΑΕΕΚ - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Football Stars Day

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14 & U15

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14&U15

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - Διγενής Ορόκλινης

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Champions League

Τότεναμ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΕΝΠ (19:00 Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος