Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 09:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 09:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 09:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 09:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 09:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 09:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 09:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 09:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00
Galacticos Football Club
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 09:00
Galacticos Football Club
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 09:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 09:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 09:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 09:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 09:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 09:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 09:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Galacticos Football Club 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
Galacticos Football Club
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Galacticos Football Club 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Οκτωβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
Galacticos Football Club
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Galacticos Football Club 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
Galacticos Football Club
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Galacticos Football Club 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
Galacticos Football Club
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Galacticos Football Club 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
Galacticos Football Club
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Galacticos Football Club 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
Galacticos Football Club
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Galacticos Football Club 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
Galacticos Football Club
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
Galacticos Football Club 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00
Galacticos Football Club
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Galacticos Football Club 10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 
 
 

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Κύπρος - Νορβηγία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Κύπρος - Βουλγαρία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Σλοβενία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Βουλγαρία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Ομόνοια Ψευδά - Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Super Cup 2018

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Απόλλωνας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων Futsal - Μαυροβούνιο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων Futsal - Μαυροβούνιο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια, Απόλλωνας - Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΑΣΙΛ (Cytavision), Εθνικός - Ομόνοια Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Europa League

Φάση ομίλων (1η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Νέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ (19:00).

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (1η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός - Διγενή Ορόκλινης, Ολυμπιακός - Ακρίτας

Εκδηλώσεις

Barcelona FA - Glasgow City

UEFA Women’s Champions League

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Παγκύπρια Πρωταθλήματα U14, U15, U16

Εκδηλώσεις

Ρουμανία - Εθνική Νέων

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Κύπρος - Σλοβενία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τουρκία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα των Εθνών

Νορβηγία - Κύπρος

Εκδηλώσεις

Γερμανία - Εθνική Παίδων U15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γυναικών

Κλήρωση αγώνων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Έναρξη Πρωταθλημάτων U14&U16

Εκδηλώσεις

Play off Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Play off Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Play off Champions League

Επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Play off Europa League

Πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Play off Champions League

Πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Εθνική Νεανίδων - Λευκορωσία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Έκτακτη Γενική Καταστατική Συνέλευση ΚΟΠ

17:00 στο ξενοδοχείο Hilton

Εκδηλώσεις

Εθνική Νεανίδων - Λευκορωσία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

UEFA Women's Champions League

Κλήρωση για τη φάση των «32»

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος - επαναληπτικοί

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Barcelona FA - ZFC Μινσκ

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Barcelona FA - Olimpija Ljubljana

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Αυστρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Barcelona FA - Slovan Bratislava 

Εκδηλώσεις

Play-offs

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 2ης φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

2η προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

2η προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων U19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Πρώτοι αγώνες 2ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεανίδων

Τελευταία αγωνιστική ομίλων

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Pro

Έναρξη 7ης Φάσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Laci - Ανόρθωση, Απόλλων - Srumbras

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ης φάσης

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Sūduva (20:00)

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Τελικός (18:00)

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Μικρός τελικός

Εκδηλώσεις

Europa League

Πρώτη φάση (πρώτοι αγώνες)

Εκδηλώσεις

Champions League

Sūduva - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτη φάση

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Cyta

12:00 μεσημέρι (Hilton)

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση των «16»

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση των «16»

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Βραβεύσεων ΣΤΟΚ

Ολυμπιακό Μέγαρο

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Φάση Ομίλων

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Έναρξη, Ρωσία - Σαουδική Αραβία

Εκδηλώσεις

Κογκρέσο FIFA

Μόσχα

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Φιέστα Πρωταθλημάτων Grassroots ΠΟΑ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Τελικός / Μικρός Τελικός

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Στις 21 Μαΐου στο ξενοδοχείο Hilton

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

35η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Νέα Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Γυναικών

Μικρός τελικός - μεγάλος τελικός

Εκδηλώσεις

Ακρίτας - Ονήσιλλος

Στάδιο ΑΕΚ - Αρένα (17:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Γυναικών

Final Four

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Αλκή

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΠΟΕΛ (19:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Επαναληπτικοί ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ολυμπιακός - Αλκή

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Αλκή - Ερμής Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

ΑΕΚ - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Απόλλων - Ανόρθωση (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - ΑΕΚ, Αλκή - Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής - Ονήσιλλος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο

Φιλικός αγώνας - Στάδιο ΓΣΠ (18:00)

Εκδηλώσεις

Ουγγαρία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ονήσιλλος - Εθνικός Λατσιών, ΜΕΑΠ - Ακρίτας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΜΕΚ Καψάλου - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ - Εθνικός Άσσιας (19:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΠΟΕΛ - Σαλαμίνα, Ανόρθωση - Απόλλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος FC - Ερμής Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΕΝ Παραλιμνίου (19:00) 

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΑΕΖ, ΘΟΪ - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΘΟΪ Λακατάμιας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση προημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Αλκή - ΑΕΛ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

24η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

24η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ένωση - Οθέλλος (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Play Offs

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ομόνοια Αραδίππου - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

22η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

22η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΕΝ Παραλιμνίου - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ομόνοια Αραδίππου - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U17-Δανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U17 - Δανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Οθέλλος - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Ξενοδοχείο Hilton, 19:30

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

19η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

19η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΠΑΕΕΚ - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Football Stars Day

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14 & U15

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14&U15

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - Διγενής Ορόκλινης

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Champions League

Τότεναμ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΕΝΠ (19:00 Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος