Αποτελέσματα

 

1 13/11/1960 NICOSIA CYPRUS ISRAEL 1-1 WC62
2 27/11/1960 TEL-AVIV ISRAEL CYPRUS 6-1 WC62
             
3 27/11/1963 NICOSIA CYPRUS GREECE 3-1 FM
4 20/3/1965 NICOSIA CYPRUS LEBANON 2-0 FM
5 24/4/1965 KARLSRUHE WEST GERMANY CYPRUS 5-0 WC66
6 5/5/1965 NORKEPING SWEDEN CYPRUS 3-0 WC66
7 7/11/1965 FAMAGUSTA CYPRUS SWEDEN 0-5 WC66
8 14/11/1965 NICOSIA CYPRUS WEST GERMANY 0-6 WC66
9 3/12/1966 NICOSIA CYPRUS ROMANIA 1-5 EC68
10 22/3/1967 NICOSIA CYPRUS ITALY 0-2 EC68
11 23/4/1967 BUCHAREST ROMANIA CYPRUS 7-0 EC68
12 1/11/1967 COSENZA ITALY CYPRUS 5-0 EC68
13 8/11/1967 LUGANO SWITZERLAND CYPRUS 5-0 EC68
14 17/2/1968 NICOSIA CYPRUS SWITZERLAND 2-1 EC68
15 19/5/1968 VIENNA AUSTRIA CYPRUS 7-1 WC70
16 23/11/1968 NICOSIA CYPRUS WEST GERMANY 0-1 WC70
17 11/12/1968 NICOSIA CYPRUS SCOTLAND 0-5 WC70
18 25/3/1969 ATHENS GREECE CYPRUS 1-0 FM
19 19/4/1969 NICOSIA CYPRUS AUSTRIA 1-2 WC70
20 17/5/1969 GLASGOW SCOTLAND CYPRUS 8-0 WC70
21 21/5/1969 ESSEN WEST GERMANY CYPRUS 12-0 WC70
22 15/11/1970 NICOSIA CYPRUS USSR 1-3 EC72
23 9/12/1970 ATHENS GREECE CYPRUS 1-1 FM
24 3/2/1971 NICOSIA CYPRUS NORTHERN IRELAND 0-3 EC72
25 21/4/1971 BELFAST NORTHERN IRELAND CYPRUS 5-0 EC72
26 9/5/1971 NICOSIA CYPRUS SPAIN 0-2 EC72
27 7/6/1971 MOSCOW USSR CYPRUS 6-1 EC72
28 4/7/1971 LUSAKA ZAMBIA CYPRUS 3-0 FM
29 8/7/1971 LUSAKA ΖΑΜΒΙΑ CYPRUS 3-0 FM
30 11/7/1971 LUSAKA ΖΑΜΒΙΑ CYPRUS 3-0 FM
31 24/11/1971 GRANADA SPAIN CYPRUS 7-0 EC72
32 29/3/1972 LISBON PORTUGAL CYPRUS 4-0 WC74
33 10/5/1972 NICOSIA CYPRUS PORTUGAL 0-1 WC74
34 19/11/1972 LYSI CYPRUS BULGARIA 0-4 WC74
35 28/1/1973 LYSI CYPRUS BULGARIA 0-3 FM
36 14/2/1973 NICOSIA CYPRUS NORTHERN IRELAND 1-0 WC74
37 8/5/1973 LONDON NORTHERN IRELAND CYPRUS 3-0 WC74
38 18/11/1973 SOFIA BULGARIA CYPRUS 2-0 WC74
39 6/2/1974 MORPHOU CYPRUS BULGARIA 1-4 FM
40 15/11/1974 ATHENS GREECE CYPRUS 3-1 FM
41 1/4/1975 NICOSIA CYPRUS GREECE 1-2 FM
42 16/4/1975 LONDON ENGLAND CYPRUS 5-0 EC76
43 20/4/1975 PRAGUE CZECHOSLOVAKIA CYPRUS 4-0 EC76
44 11/5/1975 LIMASSOL CYPRUS ENGLAND 0-1 EC76
45 8/6/1975 LIMASSOL CYPRUS PORTUGAL 0-2 EC76
46 5/11/1975 LIMASSOL CYPRUS GREECE 1-0 FM
47 23/11/1975 LIMASSOL CYPRUS CZECHOSLOVAKIA 0-3 EC76
48 3/12/1975 SETUBAL PORTUGAL CYPRUS 1-0 EC76
49 23/5/1976 LIMASSOL CYPRUS DENMARK 1-5 WC78
50 27/10/1976 KOPENHAGEN DENMARK CYPRUS 5-0 WC78
51 31/10/1976 WARSAW POLAND CYPRUS 5-0 WC78
52 5/12/1976 LIMASSOL CYPRUS PORTUGAL 1-2 WC78
53 30/1/1977 LIMASSOL CYPRUS BULGARIA 1-2 FM
54 15/5/1977 LIMASSOL CYPRUS POLAND 1-3 WC78
55 16/11/1977 FARO PORTUGAL CYPRUS 4-0 WC78
56 11/1/1978 NICOSIA CYPRUS GREECE 0-2 FM
57 15/11/1978 NICOSIA CYPRUS SAUDI ARABIA 2-2 FM
58 13/12/1978 SALAMANGA SPAIN CYPRUS 5-0 EC80
59 1/4/1979 NICOSIA CYPRUS YUGOSLAVIA 0-3 EC80
60 13/5/1979 LIMASSOL CYPRUS ROMANIA 1-1 EC80
61 14/11/1979 NOVISAD YUGOSLAVIA CYPRUS 5-0 EC80
62 18/11/1979 BUCHAREST ROMANIA CYPRUS 2-0 EC80
63 9/12/1979 NICOSIA CYPRUS SPAIN 1-3 EC80
64 16/1/1980 NICOSIA CYPRUS GREECE 1-1 FM
65 26/3/1980 NICOSIA CYPRUS REPUBLIC OF IRELAND 2-3 WC82
66 11/10/1980 LIMASSOL CYPRUS FRANCE 0-7 WC82
67 19/11/1980 DUBLIN REPUBLIC OF IRELAND CYPRUS 6-0 WC82
68 21/12/1980 NICOSIA CYPRUS BELGIUM 0-2 WC82
69 18/2/1981 BRUSSELS BELGIUM CYPRUS 3-2 WC82
70 22/2/1981 GRONINGEN HOLLAND CYPRUS 3-0 WC82
71 15/4/1981 NICOSIA CYPRUS GREECE 0-1 FM
72 29/4/1981 NICOSIA CYPRUS HOLLAND 0-1 WC82
73 5/12/1981 PARIS FRANCE CYPRUS 4-0 WC82
74 15/4/1982 DAMASCUS SYRIA CYPRUS 0-1 FM
75 1/5/1982 HUNETOARA ROMANIA CYPRUS 3-1 EC84
76 27/10/1982 NICOSIA CYPRUS GREECE 1-1 FM
77 13/11/1982 NICOSIA CYPRUS SWEDEN 0-1 EC84
78 22/12/1982 IOANNINA GREECE CYPRUS 1-0 FM
79 12/2/1983 LIMASSOL CYPRUS ITALY 1-1 EC84
80 27/3/1983 NICOSIA CYPRUS CZECHOSLOVAKIA 1-1 EC84
81 16/4/1983 PRAGUE CZECHOSLOVAKIA CYPRUS 6-0 EC84
82 15/5/1983 MALMOE SWEDEN CYPRUS 5-0 EC84
83 12/11/1983 LIMASSOL CYPRUS ROMANIA 0-1 EC84
84 22/12/1983 PERUGIA ITALY CYPRUS 3-1 EC84
85 11/4/1984 ATHENS GREECE CYPRUS 1-1 FM
86 2/5/1984 NICOSIA CYPRUS AUSTRIA 1-2 WC86
87 1/9/1984 LIMASSOL CYPRUS GREECE 0-2 FM
88 31/10/1984 NICOSIA CYPRUS CANADA 0-0 FM
89 17/11/1984 LIMASSOL CYPRUS HUNGARY 1-2 WC86
90 17/12/1984 NICOSIA CYPRUS LUXEMBURG 1-0 FM
91 23/12/1984 NICOSIA CYPRUS HOLLAND 0-1 WC86
92 27/2/1985 AMSTERDAM HOLLAND CYPRUS 7-1 WC86
93 3/4/1985 BUDAPEST HUNGARY CYPRUS 2-0 WC86
94 7/5/1985 GRAZ AUSTRIA CYPRUS 4-0 WC86
95 19/2/1986 ATHENS GREECE CYPRUS 0-0 FM
96 3/12/1986 NICOSIA CYPRUS GREECE 2-4 EC88
97 21/12/1986 LIMASSOL CYPRUS HOLLAND 0-2 EC88
98 14/1/1987 ATHENS GREECE CYPRUS 3-1 EC88
99 8/2/1987 NICOSIA CYPRUS HUNGARY 0-1 EC88
100 25/3/1987 AMMAN JORDAN CYPRUS 2-1 FM
101 12/4/1987 GDANSK POLAND CYPRUS 0-0 EC88
102 11/11/1987 LIMASSOL CYPRUS POLAND 0-1 EC88
103 2/12/1987 BUDAPEST HUNGARY CYPRUS 1-0 EC88
104 9/12/1987 AMSTERDAM HOLLAND CYPRUS 4-0 EC88
105 12/10/1988 LIMASSOL CYPRUS MALTA 0-1 FM
106 22/10/1988 NICOSIA CYPRUS FRANCE 1-1 WC90
107 2/11/1988 LIMASSOL CYPRUS NORWAY 0-3 WC90
108 23/11/1988 VALETTA MALTA CYPRUS 1-1 FM
109 11/12/1988 BEOGRAD YUGOSLAVIA CYPRUS 4-0 WC90
110 8/2/1989 LIMASSOL CYPRUS SCOTLAND 2-3 WC90
111 26/4/1989 GLASGOW SCOTLAND CYPRUS 2-1 WC90
112 21/5/1989 OSLO NORWAY CYPRUS 3-1 WC90
113 11/10/1989 LARNACA CYPRUS MALTA 0-0 FM
114 28/10/1989 ATHENS CYPRUS YUGOSLAVIA 1-2 WC90
115 18/11/1989 TOULOUSE FRANCE CYPRUS 2-0 WC90
116 31/10/1990 BUDAPEST HUNGARY CYPRUS 4-2 EC92
117 14/11/1990 NICOSIA CYPRUS NORWAY 0-3 EC92
118 22/12/1990 LIMASSOL CYPRUS ITALY 0-4 EC92
119 27/2/1991 LIMASSOL CYPRUS GREECE 1-1 FM
120 3/4/1991 LIMASSOL CYPRUS HUNGARY 0-2 EC92
121 1/5/1991 OSLO NORWAY CYPRUS 3-0 EC92
122 29/5/1991 MOSCOW USSR CYPRUS 4-0 EC92
123 16/10/1991 LARNACA CYPRUS ICELAND 1-1 FM
124 13/11/1991 LARNACA CYPRUS USSR 0-3 EC92
125 21/12/1991 FOGGIA ITALY CYPRUS 2-0 EC92
126 3/3/1992 TEL-AVIV ISRAEL CYPRUS 2-1 FM
127 25/3/1992 LIMASSOL CYPRUS GREECE 1-3 FM
128 24/4/1992 BRUSSELS BELGIUM CYPRUS 1-0 WC94
129 16/6/1992 TOFTIR FAROE ISLANDS CYPRUS 0-2 WC94
130 2/9/1992 SALONICA GREECE CYPRUS 2-3 FM
131 7/10/1992 LIMASSOL CYPRUS MALTA 3-0 FM
132 14/10/1992 LIMASSOL CYPRUS WALES 0-1 WC94
133 18/11/1992 LARNACA CYPRUS SLOVENIA 1-1 FM
134 29/11/1992 LARNACA CYPRUS ROMANIA 1-4 WC94
135 22/12/1992 LIMASSOL CYPRUS GEORGIA 1-0 FM
136 01/02/1993 * NICOSIA CYPRUS POLAND (U-23) 0-0 FM
137 13/2/1993 NICOSIA CYPRUS BELGIUM 0-3 WC94
138 24/3/1993 LIMASSOL CYPRUS CZECHIA / SLOVAKIA 1-1 WC94
139 14/4/1993 BUCHAREST ROMANIA CYPRUS 2-1 WC94
140 25/4/1993 LIMASSOL CYPRUS FAROE ISLANDS 3-1 WC94
141 5/10/1993 LIMASSOL CYPRUS ISRAEL 2-2 FM
142 13/10/1993 CARDIFF WALES CYPRUS 2-0 WC94
143 27/10/1993 KOSICE CZECHIA / SLOVAKIA CYPRUS 3-0 WC94
144 9/3/1994 PARALIMNI CYPRUS ESTONIA 2-0 FM
145 27/4/1994 MARIBOR SLOVENIA CYPRUS 3-0 FM
146 7/9/1994 LIMASSOL CYPRUS SPAIN 1-2 EC96
147 8/10/1994 YEREVAN ARMENIA CYPRUS 0-0 EC96
148 16/11/1994 LIMASSOL CYPRUS ARMENIA 2-0 EC96
149 29/11/1994 JERUSALEM ISRAEL CYPRUS 4-3 FM
150 17/12/1994 SKOPJE FYROM CYPRUS 3-0 EC96
151 25/1/1995 LARNACA CYPRUS GREECE 2-3 FM
152 8/2/1995 NICOSIA CYPRUS NORWAY 0-2 FM
153 15/2/1995 LIMASSOL CYPRUS ESTONIA 3-1 FM
154 8/3/1995 LIMASSOL CYPRUS SWEDEN 3-3 FM
155 29/3/1995 LIMASSOL CYPRUS DENMARK 1-1 EC96
156 26/4/1995 BRUSSELS BELGIUM CYPRUS 2-0 EC96
157 7/6/1995 KOPENHAGEN DENMARK CYPRUS 4-0 EC96
158 6/9/1995 GRANADA SPAIN CYPRUS 6-0 EC96
159 11/10/1995 LIMASSOL CYPRUS FYROM 1-1 EC96
160 15/11/1995 LIMASSOL CYPRUS BELGIUM 1-1 EC96
161 16/1/1996 BEIRUT LEBANON CYPRUS 1-0 FM
162 20/2/1996 LIMASSOL CYPRUS ESTONIA 1-0 FM
163 12/3/1996 LARNACA CYPRUS LATVIA 1-0 FM
164 27/3/1996 LIMASSOL CYPRUS GEORGIA 0-2 FM
165 5/6/1996 REYKJAVIK ICELAND CYPRUS 2-1 FM
166 27/8/1996 BELCHATOW POLAND CYPRUS 2-2 FM
167 1/9/1996 MOSCOW RUSSIA CYPRUS 4-0 WC98
168 8/10/1996 AL-AIN (UAE) KUWAIT CYPRUS 1-1 FM
169 10/11/1996 LIMASSOL CYPRUS ISRAEL 2-0 WC98
170 14/12/1996 LIMASSOL CYPRUS BULGARIA 1-3 WC98
171 14/2/1997 PARALIMNI CYPRUS LATVIA 2-0 FM
172 15/2/1997 AYIA NAPA CYPRUS POLAND 2-3 FM
173 17/2/1997 PARALIMNI CYPRUS LITHUANIA 1-0 FM
174 12/3/1997 PARALIMNI CYPRUS GREECE 0-4 FM
175 29/3/1997 PARALIMNI CYPRUS RUSSIA 1-1 WC98
176 2/4/1997 SOFIA BULGARIA CYPRUS 4-1 WC98
177 30/4/1997 TEL-AVIV ISRAEL CYPRUS 2-0 WC98
178 19/8/1997 CRETE GREECE CYPRUS 2-1 FM
179 7/9/1997 LUXEMBURG LUXEMBURG CYPRUS 1-3 WC98
180 11/10/1997 LIMASSOL CYPRUS LUXEMBURG 2-0 WC98
181 5/2/1998 LIMASSOL CYPRUS FINLAND 1-1 FM
182 07/02/1998 * NICOSIA CYPRUS NORWAY (U-23) 2-0 FM
183 9/2/1998 LIMASSOL CYPRUS SLOVENIA 1-0 FM
184 31/03/1998 * LARNACA CYPRUS ESTONIA 4-0 FM
185 19/8/1998 NICOSIA CYPRUS ALBANIA 3-2 FM
186 5/9/1998 LARNACA CYPRUS SPAIN 3-2 EC00
187 10/10/1998 LARNACA CYPRUS AUSTRIA 0-3 EC00
188 27/10/1998 * PARALIMNI CYPRUS KUWAIT 5-3 FM
189 18/11/1998 SAN MARINO SAN MARINO CYPRUS 0-1 EC00
190 3/2/1999 LIMASSOL CYPRUS BELGIUM 0-1 FM
191 5/2/1999 PARALIMNI CYPRUS FINLAND 2-1 FM
192 10/2/1999 LIMASSOL CYPRUS SAN MARINO 4-0 EC00
193 16/3/1999 LARNACA CYPRUS ESTONIA 1-2 FM
194 28/3/1999 TEL-AVIV ISRAEL CYPRUS 3-0 EC00
195 18/8/1999 LIMASSOL CYPRUS ROMANIA 2-2 FM
196 5/9/1999 LIMASSOL CYPRUS ISRAEL 3-2 EC00
197 8/9/1999 BADAJOZ SPAIN CYPRUS 8-0 EC00
198 10/10/1999 VIENNA AUSTRIA CYPRUS 3-1 EC00
199 2/2/2000 LIMASSOL CYPRUS LITHUANIA 2-1 FM
200 4/2/2000 NICOSIA CYPRUS ARMENIA 3-2 FM
201 6/2/2000 NICOSIA CYPRUS ROMANIA 3-2 FM
202 22/3/2000 NICOSIA CYPRUS IRAN 0-0 FM
203 26/4/2000 CONSTANTA ROMANIA CYPRUS 2-0 FM
204 15/8/2000 TIRANA ALBANIA CYPRUS 0-0 FM
205 2/9/2000 ANDORRA ANDORRA CYPRUS 2-3 WC02
206 7/10/2000 NICOSIA CYPRUS HOLLAND 0-4 WC02
207 15/11/2000 LIMASSOL CYPRUS ANDORRA 5-0 WC02
208 26/2/2001 LIMASSOL CYPRUS LITHUANIA 1-2 FM
209 28/2/2001 LARNACA CYPRUS UKRAINE 4-3 FM
210 24/3/2001 NICOSIA CYPRUS REPUBLIC OF IRELAND 0-4 WC02
211 28/3/2001 LIMASSOL CYPRUS ESTONIA 2-2 WC02
212 25/4/2001 EINDHOVEN HOLLAND CYPRUS 4-0 WC02
213 6/6/2001 LISBON PORTUGAL CYPRUS 6-0 WC02
214 15/8/2001 TALLINN ESTONIA CYPRUS 2-2 WC02
215 5/9/2001 LARNACA CYPRUS PORTUGAL 1-3 WC02
216 6/10/2001 DUBLIN REPUBLIC OF IRELAND CYPRUS 4-0 WC02
217 14/11/2001 ATHENS GREECE CYPRUS 1-2 FM
218 12/2/2002 NICOSIA CYPRUS SWITZERLAND 1-1 FM
219 13/2/2002 NICOSIA CYPRUS CZECH REPUBLIC 3-4 FM
220 30/04/2002 * BUDAPEST HUNGARY CYPRUS 2-1 FM
221 15/5/2002 RODOS GREECE CYPRUS 3-1 FM
222 21/8/2002 BELFAST NORTHERN IRELAND CYPRUS 0-0 FM
223 7/9/2002 NICOSIA CYPRUS FRANCE 1-2 EC04
224 20/11/2002 NICOSIA CYPRUS MALTA 2-1 EC04
225 29/1/2003 LARNACA CYPRUS GREECE 1-2 FM
226 12/2/2003 LIMASSOL CYPRUS RUSSIA 0-1 FM
227 13/2/2003 LARNACA CYPRUS SLOVAKIA 1-3 FM
228 29/3/2003 LIMASSOL CYPRUS ISRAEL 1-1 EC04
229 2/4/2003 LJUBLJANA SLOVENIA CYPRUS 4-1 EC04
230 30/4/2003 PALERMO ISRAEL CYPRUS 2-0 EC04
231 7/6/2003 VALETTA MALTA CYPRUS 1-2 EC04
232 6/9/2003 PARIS FRANCE CYPRUS 5-0 EC04
233 11/10/2003 LIMASSOL CYPRUS SLOVENIA 2-2 EC04
234 18/2/2004 ACHNA CYPRUS BELARUS 0-2 FM
235 19/2/2004 NICOSIA CYPRUS GEORGIA 3-1 FM
236 21/2/2004 LIMASSOL CYPRUS KAZAKHSTAN 2-1 FM
237 19/5/2004 LARNACA CYPRUS JORDAN 0-0 FM
238 18/8/2004 LIMASSOL CYPRUS ALBANIA 2-1 FM
239 4/9/2004 DUBLIN REPUBLIC OF IRELAND CYPRUS 3-0 WC06
240 8/9/2004 TEL-AVIV ISRAEL CYPRUS 2-1 WC06
241 9/10/2004 NICOSIA CYPRUS FAROE ISLANDS 2-2 WC06
242 13/10/2004 NICOSIA CYPRUS FRANCE 0-2 WC06
243 17/11/2004 NICOSIA CYPRUS ISRAEL 1-2 WC06
244 8/2/2005 LIMASSOL CYPRUS AUSTRIA 1-1 FM
245 9/2/2005 NICOSIA CYPRUS FINLAND 1-2 FM
246 26/3/2005 LARNACA CYPRUS JORDAN 2-2 FM
247 30/3/2005 ZURICH SWITZERLAND CYPRUS 1-0 WC06
248 13/8/2005 LIMASSOL CYPRUS IRAQ 2-1 FM
249 17/8/2005 TOFTIR FAROE ISLANDS CYPRUS 0-3 WC06
250 7/9/2005 NICOSIA CYPRUS SWITZERLAND 1-3 WC06
251 8/10/2005 NICOSIA CYPRUS REPUBLIC OF IRELAND 0-1 WC06
252 12/10/2005 PARIS FRANCE CYPRUS 4-0 WC06
253 15/11/2005 LIMASSOL CYPRUS WALES 1-0 FM
254 28/2/2006 LARNACA CYPRUS SLOVAKIA 0-1 FM
255 1/3/2006 LIMASSOL CYPRUS ARMENIA 2-0 FM
256 16/8/2006 CONSTANTA ROMANIA CYPRUS 2-0 FM
257 2/9/2006 BRATISLAVA SLOVAKIA CYPRUS 6-1 EC08
258 7/10/2006 NICOSIA CYPRUS REPUBLIC OF IRELAND 5-2 EC08
259 11/10/2006 CARDIFF WALES CYPRUS 3-1 EC08
260 15/11/2006 NICOSIA CYPRUS GERMANY 1-1 EC08
261 6/2/2007 LIMASSOL CYPRUS HUNGARY 2-1 FM
262 7/2/2007 NICOSIA CYPRUS BULGARIA 0-3 FM
263 24/3/2007 NICOSIA CYPRUS SLOVAKIA 1-3 EC08
264 28/3/2007 LIBEREC CZECH REPUBLIC CYPRUS 1-0 EC08
265 22/8/2007 SERAVALLE SAN MARINO CYPRUS 0-1 EC08
266 8/9/2007 ACHNA CYPRUS ARMENIA 3-1 FM
267 12/9/2007 NICOSIA CYPRUS SAN MARINO 3-0 EC08
268 13/10/2007 NICOSIA CYPRUS WALES 3-1 EC08
269 17/10/2007 DUBLIN REPUBLIC OF IRELAND CYPRUS 1-1 EC08
270 17/11/2007 HANNOVER GERMANY CYPRUS 4-0 EC08
271 21/11/2007 NICOSIA CYPRUS CZECH REPUBLIC 0-2 EC08
272 6/2/2008 NICOSIA CYPRUS UKRAINE 1-1 FM
273 19/5/2008 PATRA GREECE CYPRUS 2-0 FM
274 20/8/2008 GENEVA SWITZERLAND CYPRUS 4-1 FM
275 6/9/2008 LARNACA CYPRUS ITALY 1-2 WC10
276 11/10/2008 TBILISI GEORGIA CYPRUS 1-1 WC10
277 15/10/2008 DUBLIN REPUBLIC OF IRELAND CYPRUS 1-0 WC10
278 19/11/2008 NICOSIA CYPRUS BELARUS 2-1 FM
279 10/2/2009 NICOSIA CYPRUS SERBIA 0-2 FM
280 11/2/2009 NICOSIA CYPRUS SLOVAKIA 3-2 FM
281 28/3/2009 LARNACA CYPRUS GEORGIA 2-1 WC10
282 1/4/2009 SOFIA BULGARIA CYPRUS 2-0 WC10
283 30/5/2009 LARNACA CYPRUS CANADA 0-1 FM
284 6/6/2009 LARNACA CYPRUS MONTENEGRO 2-2 WC10
285 12/8/2009 TIRANA ALBANIA CYPRUS 6-1 FM
286 5/9/2009 NICOSIA CYPRUS REPUBLIC OF IRELAND 1-2 WC10
287 9/9/2009 PODGORICA MONTENEGRO CYPRUS 1-1 WC10
288 10/10/2009 LARNACA CYPRUS BULGARIA 4-1 WC10
289 14/10/2009 PARMA ITALY CYPRUS 3-2 WC10
290 3/3/2010 LARNACA CYPRUS ICELAND 0-0 FM
291 11/8/2010 LARNACA CYPRUS ANDORRA 1-0 FM
292 3/9/2010 GIMARAES PORTUGAL CYPRUS 4-4 EC12
293 8/10/2010 LARNACA CYPRUS NORWAY 1-2 EC12
294 12/10/2010 KOPENHAGEN DENMARK CYPRUS 2-0 EC12
295 16/11/2010 AMMAN JORDAN CYPRUS 0-0 FM
296 8/2/2011 NICOSIA CYPRUS SWEDEN 0-2 FM
297 9/2/2011 PARALIMNI CYPRUS ROMANIA 1-1 FM
298 26/3/2011 NICOSIA CYPRUS ICELAND 0-0 EC12
299 29/3/2011 LARNACA CYPRUS BULGARIA 0-1 FM
300 11/8/2011 LARNACA CYPRUS MOLDOVA 3-2 FM
301 2/9/2011 NICOSIA CYPRUS PORTUGAL 0-4 EC12
302 6/9/2011 REYKJAVIK ICELAND CYPRUS 1-0 EC12
303 7/10/2011 NICOSIA CYPRUS DENMARK 1-4 EC12
304 11/10/2011 OSLO NORWAY CYPRUS 3-1 EC12
305 11/11/2011 LARNACA CYPRUS SCOTLAND 1-2 FM
306 29/2/2012 LARNACA CYPRUS SERBIA 0-0 FM
307 15/8/2012 SOFIA BULGARIA CYPRUS 1-0 FM
308 7/9/2012 TIRANA ALBANIA CYPRUS 3-1 WC14
309 11/9/2012 LARNACA CYPRUS ICELAND 1-0 WC14
310 12/10/2012 MARIBOR SLOVENIA CYPRUS 2-1 WC14
311 16/10/2012 LARNACA CYPRUS NORWAY 1-3 WC14
312 14/11/2012 NICOSIA CYPRUS FINLAND 0-3 FM
313 6/2/2013 NICOSIA CYPRUS SERBIA 1-3 FM
314 23/3/2013 NICOSIA CYPRUS SWITZERLAND 0-0 WC14
315 8/6/2013 GENEVA SWITZERLAND CYPRUS 1-0 WC14
316 6/9/2013 OSLO NORWAY CYPRUS 2-0 WC14
317 10/9/2013 NICOSIA CYPRUS SLOVENIA 0-2 WC14
318 11/10/2013 REYKJAVIK ICELAND CYPRUS 2-0 WC14
319 15/10/2013 NICOSIA CYPRUS ALBANIA 0-0 WC14
320       05/03/2014      NICOSIA             CYPRUS                              NORTHERN IRELAND  0-0       FM 
321       27/05/2014       TOKYO               JAPAN                                CYPRUS                        1-0       FM
322       04/09/2014        POULA              CROATIA                             CYPRUS                        2-0      FM
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

323      09/09/2014        ZENICA                 BOSNIA                              CYPRUS                        1-2     EC16
324     10/10/2014         NICOSIA               CYPRUS                             ISRAEL                          1-2     EC 16
325     13/10/2014         CARDIFF               WALES                               CYPRUS                        2-1     EC16
326     16/11/2014         NICOSIA               CYPRUS                             ANDRORA                     5-0     EC16
327     26/03/2015         BRUSSELS          BELGIUM                            CYPRUS                         5-0    EC16
328     12/06/2015         LA BELLA             ANDORRA                          CYPRUS                         1-3    EC16
329     03/09/2015         NICOSIA              CYPRUS                               WALES                           0-1   EC16
330     06/09/2015         NICOSIA               CYPRUS                              BELGIUM                       0-1   EC16
331     10/10/2015         JEROUSALEM       ISRAEL                                CYPRUS                        1-2   EC16
332     13/10/2015         NICOSIA               CYPRUS                              BOSNIA                          2-3  EC
333     24/03/2016         ODESSA              UKRAINE                             CYPRUS                         1-0   FM
334     25/05/2016         USIZE                  SERBIA                                 CYPRUS                        2-1    FM
335     06/09/2016         NICOSIA               CYPRUS                              BELGIUM                        0-3  WC18
336     07/10/2016         ATHENS               GREECE                              CYPRUS                         2-0  WC18
337     10/10/2016       ZENICA                  BOSNIA                                CYPRUS                         2-0  WC18
338    13/11/2016        NICOSIA                CYPRUS                               GIBRALTAR                    3-1 WC18
339     22/03/2017       LARNACA             CYPRUS                                KAZAKSTAN                   3-1 FM
340    25/03/2017        NICOSIA                CYPRUS                               ESTONIA                         0-0 WC18
341    03/06/2017        ESTORIL                PROTUGAL                         CYPRUS                           4-0 FM
342    09/06/2017        ALGAVRE             GIBRALTAR                          CYPRUS                          1-2 WC18
343   31/08/2017        NICOSIA                 CYPRUS                              BOSNIA                            3-2 WC18
344   03/09/2017        TALLIN                   ESTONIA                              CYPRUS                          1-0 WC18
345   07/10/2017       NICOSIA                 CYPRUS                               GREECE                           1-2 WC18
346   10/10/2017       BRUSSELES          BELGIUM                              CYPRUS                           4-0 WC18
347   10/11/2017       GORY                     GEORGIA                             CYPRUS                            1-0 FM
348    13/11/2017     EREVAN                 ARMENIA                              CYPRUS                             3-2 FM

 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14 & U15

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14&U15

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - Διγενής Ορόκλινης

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Champions League

Τότεναμ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΕΝΠ (19:00 Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αλκή - ΠΟ Ξυλοτύμπου

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Λευκοθέα - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ουκρανία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ανδρών

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων Futsal

Κλήρωση για όλες τις φάσεις

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δεύτερη Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Τσεχία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις Πρωταθλημάτων

Elite & Premier U-13, U-15, U-17

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα U-21 Futsal

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

15η Αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΣΙΛ - Πάφος FC

Εκδηλώσεις

Δόξα - Αγία Νάπα

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Ελπίδα - Ομόνοια

Πρωτάθλημα Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

13η αγωνιστική Α' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εκδήλωση Fair Play

Ξενοδοχείο Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κλήρωση β' φάσης

Κλήρωση β' φάσης Κυπέλλου Coca - Cola

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΕΚ - Άρης / ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

Έβδομη αγωνιστική.