Αποτελέσματα Αναζήτησης

Σκόρερ Τέρματα
1. FLORIAN THIERRY ALAIN  TAULEMESSE 21
2. MATTHEW ANTHONY  DERBYSHIRE 21
3. FABRICIO  SANTOS SIMOES 18
4. EMILIO JOSE  ZELAYA 17
5. ANTON  MAGLICA 15
6. BERAT  SADIK 15
7. ΦΩΤΙΟΣ   ΠΑΠΟΥΛΗΣ 14
8. IGOR ALBERTO  RINCK DE CAMARGO 13
9. IVAN  TRICKOVSKI 11
10. GHAYAS  ZAHID 10
11. MICHAL  DURIS 10
12. ACORAN  BARRERA REYES 10
13. NUNO MIGUEL   MORAIS BARBOSA 9
14. CARLOS ALEXANDRE  DE SOUZA SILVA 9
15. MICKAEL FRANCK  POTE 9
16. ROLAND  SALLAI 9
17. INNOCENT NKASIOBI  EMEGHARA 9
18. LORENZO LEROY  EBECILIO 8
19. GEOFFREY-LUC  MALFLEURY 7
20. LUIS CARLOS ENEAS  DA CONCEICAO LIMA 7
21. LOPES  GUIMARAES RAFAEL 7
22. JORGE  LARENA AVELLANEDA ROIG 7
23. HAMA JUVHEL FRED  TSOUMOU 7
24. DANIEL  SIKORSKI 7
25. JOAO VICTOR  ALBUQUERQUE BRUNO 7
26. ABOUBACAR DEMBA  CAMARA 6
27. NILS  ZATL 6
28. MIKEL  ARRUABARRENA ARAMBIDE 6
29. HECTOR  YUSTE CANTON 6
30. ROMEU  FREITAS TORRES 6
31. JOAN  TOMAS CAMPASOL 6
32. EMILIO  NSUE LOPEZ 6
33. ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΗ 6
34. NIKOLAI  KIPIANI 5
35. THIAGO  FERREIRA DOS SANTOS 5
36. ANTONIO  JAKOLIS 5
37. SEMEDO AFONSO  WILLY JOHNSON 5
38. ALFONSO  ARTABE MECA 5
39. BENJAMIN AKOTO  ASAMOAH 5
40. ΓΙΩΡΓΟΣ  ΕΦΡΑΙΜ 5
41. ANDRE   SCHEMBRI 5
42. BOY DARRYL  DEUL 5
43. KEVIN PIERRE  LAFRANCE 5
44. KEVIN THIBAULT LAURENT  BERIGAUD 5
45. HELDER FERNANDO  FERREIRA DE CASTRO 5
46. GUILHERME AUGUSTO  ALVES DELLATORRE 4
47. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ  ΚΑΠΑΡΤΗΣ 4
48. DOUGLAS  FERREIRA 4
49. LEANDRO MIGUEL  PEREIRA DA SILVA 4
50. ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ 4
51. CHARLES BERTRAND  ELOUNDOU ETOUNDI 4
52. ALEXANDRU  IONITA 4
53. NICOLAS  MARTINEZ 4
54. SASA  MARKOVIC 4
55. DANIEL  MOJSOV 4
56. RUBEN  RAYOS SERNA 4
57. TIAGO  DE LEONCO 4
58. CESAR DAVID  TEXEIRA TORRES 4
59. LUCA  POLIZZI 4
60. EDUARDO  PINCELI 4
61. BAILLY JOEL ERIC  DAMAHOU 4
62. ΜΑΡΚΟΣ  ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 4
63. YAROSLAV  MARTYNYUK 4
64. SEKOU  CISSE 4
65. CHAFIK MUSTAPHA CLAUDE  TIGROUDJA SUROY 4
66. ALEXANDRE  AFONSO DA SILVA 4
67. ΑΝΤΡΕΑΣ  ΦΡΑΓΚΟΣ 4
68. ISMAIL  SASSI 3
69. ΑΝΤΡΕΑΣ  ΜΑΚΡΗΣ 3
70. ADRIAN  SARDINERO CORPA 3
71. LUCAS  VIEIRA DE SOUZA 3
72. ABDELAYE  DIAKITE 3
73. DAVID   CATALA JIMENEZ 3
74. MUHAMMAD YOUSSUF  CANDE 3
75. ARAZ  ABDULLAYEV 3
76. ΑΝΤΡΕΑΣ  ΚΑΡΩ 3
77. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
78. RENATO JOAO  INACIO MARGACA 3
79. ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ 3
80. GORDON  SCHILDENFELD 3
81. ΑΝΤΡΕΑΣ  ΗΛΙΑ 3
82. DENILSON MARTINHO  GABIONETTA 3
83. JANDER  RIBEIRO SANTANA 3
84. ANDERSON  CORREIA DE BARROS 3
85. CHRISTER  YOUSSEF 3
86. LEANDRO  GONZALEZ 2
87. WILLIAM  RIBEIRO SOARES 2
88. HEROLD MARK  GOULON 2
89. NOOR  FARSHAD 2
90. MARCO PAULO  SILVA SOARES 2
91. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ 2
92. FRANCIS  NARH 2
93. MAKSYM  IMEREKOV 2
94. DYLAN LUDOVIC  DUVENTRU 2
95. ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΩΣΤΗ 2
96. DANIEL  GONZALEZ BENITEZ 2
97. BOGDAN ALEXANDRU  MITREA 2
98. ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ 2
99. RADU NECULAI  ZAHARIA 2
100. JORGE FILIPE  MONTEIRO DOS SANTOS LOURENCO 2
101. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΑΜΑΡΑΣ 2
102. ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
103. ΜΙΧΑΛΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2
104. WILSON KENIDY CORREIA DA  SILVA 2
105. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2
106. ERIK  JANZA 2
107. JOAN ANGEL  ROMAN OLLE 2
108. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ 2
109. DAVID  POLJANEC 2
110. CHRISTIAN  BRULS 2
111. JOAO PEDRO  GUERRA CUNHA 2
112. TIAGO FILIPE  FIGUEIRAS GOMES 2
113. STEFAN ANDREI  ENESCU 2
114. MIGUEL  PALANCA FERNANDEZ 2
115. DIMITAR IVANOV  MAKRIEV 2
116. AKOETE HENRITSE  ENINFUL 2
117. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΙΝΤΙΚΚΗΣ 2
118. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΟΥ 2
119. ΑΝΔΡΕΑΣ  ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ 2
120. LOUIS MIGUEL  TEIXEIRA RIBEIRO 2
121. ANTE  ROGULJIC 2
122. ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ  ΦΥΛΑΚΤΟΥ 2
123. HAMDI  BILAL 2
124. JOAO PEDRO  DOS SANTOS GONCALVES 1
125. MANUEL  REDONDO GARCIA 1
126. ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1
127. CARLOS AGUSTIN  FARIAS 1
128. ALBERTO  SANSINENA CHAMORRO 1
129. RUBEN LUIS  MAURICIO BRIGIDO 1
130. MANUEL  TORRES JIMENEZ 1
131. FABRICIO  SILVA DORNELLAS 1
132. ALEF  DOS SANTOS SALDANHA 1
133. DOSSA MOMADE  OMAR HASSAMO JUNIOR 1
134. DAVIDE  GRASSI 1
135. ΘΕΟΔΟΣΗΣ   ΣΙΑΘΑΣ 1
136. DINO  MEDJEDOVIC 1
137. ΑΝΔΡΕΑΣ  ΑΒΡΑΑΜ 1
138. ROBERTO  LAGO SOTO 1
139. ΝΙΚΟΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ 1
140. HEDWIGES EDUARD MARTINUS  MADURO 1
141. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΓΚΑΛΟΣ 1
142. ANTONIA  JARCHINO ANGELO ROBERTO 1
143. BORISLAV-STOYCHEV  HRISTOV 1
144. YOANN  TRIBEAU 1
145. ΜΗΝΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1
146. ELVIR  MALOKU 1
147. CARLOS MIGUEL  TAVARES DE OLIVEIRA 1
148. ALEXANDRE  DAMCEVSKI 1
149. VALENTIN SEBASTIEN ROGER  ROBERGE 1
150. ALDAIR ADULAI  DJALO BALDE 1
151. ABDULLAHI  SHEHU 1
152. JEAN BAPTISTE  PIERAZZI 1
153. THEOPHILUS  SOLOMON 1
154. ANDRE  FERREIRA TEIXEIRA 1
155. THEO WEEKS  LEWIS 1
156. LUCAS  DOMINGUEZ IRARRAZABAL 1
157. VLADIMIR GEORGIEV  GADZHEV 1
158. ΘΩΜΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1
159. ΘΩΜΑΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ 1
160. ΑΝΔΡΕΑΣ  ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1
161. EDGAR IVAN  PACHECO RODRIGUEZ 1
162. ΛΟΥΚΑΣ  ΒΥΝΤΡΑ 1
163. ΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΥΡΟΥ 1
164. ANDRE  ALVES DOS SANTOS 1
165. ΚΩΣΤΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1
166. BORJA  EQUIZA IMAZ 1
167. RUI PEDRO  COIMBRA CHAVES 1
168. ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΧΙΠΗΣ 1
169. ABEL ISSA  CAMARA 1
170. ΝΕΣΤΩΡ  ΜΥΤΙΔΗΣ 1
171. BARROS SOARES  ALEXANDRE MIGUEL 1
172. MINIMBOU RAHAVI JOSHUA  KIFOUETI 1
173. DANIJEL  PRANJIC 1
174. JAILSON  DE LIMA ARAUJO 1
175. EVARISTE  NGOLOK 1
176. ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΟΥΣΑΣ 1
177. ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΟΥΓΙΟΥΚΚΑΣ 1
178. RADOSLAV  VASILEV 1
179. NOSAKHARE EMMANUEL  IGIEBOR 1
 
 
 
 
 

Εκδηλώσεις

Europa League

Πρώτη φάση (πρώτοι αγώνες)

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτη φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Πρώτη φάση

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Λήξη Πρωταθλήματος Cyta

36η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Αλκή

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΠΟΕΛ (19:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Επαναληπτικοί ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ολυμπιακός - Αλκή

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Αλκή - Ερμής Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

ΑΕΚ - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Απόλλων - Ανόρθωση (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - ΑΕΚ, Αλκή - Σαλαμίνα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής - Ονήσιλλος

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Μαυροβούνιο

Φιλικός αγώνας - Στάδιο ΓΣΠ (18:00)

Εκδηλώσεις

Ουγγαρία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ονήσιλλος - Εθνικός Λατσιών, ΜΕΑΠ - Ακρίτας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΜΕΚ Καψάλου - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

3η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ - Εθνικός Άσσιας (19:00)

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΠΟΕΛ - Σαλαμίνα, Ανόρθωση - Απόλλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος FC - Ερμής Αραδίππου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΕΝ Παραλιμνίου (19:00) 

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική - β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΑΕΖ, ΘΟΪ - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - ΘΟΪ Λακατάμιας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση προημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

25η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Αλκή - ΑΕΛ (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

24η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

24η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ένωση - Οθέλλος (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Play Offs

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ομόνοια Αραδίππου - Καρμιώτισσα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΜΕΚ Καψάλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

22η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

22η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΕΝ Παραλιμνίου - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Νέων Futsal

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Ομόνοια Αραδίππου - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U17-Δανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ, Απόλλων - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U17 - Δανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

20η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Οθέλλος - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Πάφος - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Ξενοδοχείο Hilton, 19:30

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

19η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

19η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΠΑΕΕΚ - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Football Stars Day

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

16η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΑΣΙΛ - Αναγέννηση

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14 & U15

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σκόπια

Φιλικοί αγώνες U14&U15

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - Διγενής Ορόκλινης

Εκδηλώσεις

Europa League

6η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Champions League

Τότεναμ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΚ - Ομόνοια (19:00)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

14η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΕΝΠ (19:00 Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Γ' Κατηγορία & Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

5η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

12η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ουγγαρία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Αρμενία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Γερμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γεωργία - Κύπρος

Διεθνής φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Βέλγιο - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Europa League

4η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Κύπελλο

Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

10η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αγία Νάπα - Αναγέννηση (Cytavision)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

9η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Σαν Μαρίνο

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

8η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Πολωνία

Προκριματική φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3η αγωνιστική φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Διγενής - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων - Σουηδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Ετήσια Γενική Συνέλευση ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βέλγιο

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ελλάδα

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Τουρκία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σερβία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Αναγέννηση - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Europa League

Έβερτον - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Φάση ομίλων (2η αγωνιστική)

Εκδηλώσεις

Champions League

ΑΠΟΕΛ - Τότεναμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ανόρθωση - Δόξα

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Καρμιώτισσα - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

12:00 μεσημέρι, Γραφεία ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Σλοβακία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση, Απόλλων - Ερμής

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Β' & Γ' Κατηγορία

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εθνικός Άσσιας - ΠΑΕΕΚ

Εκδηλώσεις

Europa League

Απόλλωνας - Λυόν

Εκδηλώσεις

Ρεάλ Μαδρίτης - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Ερμής - ΑΕΚ (19:00)

Εκδηλώσεις

Σουηδία - Εθνική Ελπίδων

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μάλτα

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βοσνία

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Apollon Ladies - Sturm Graz

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί Play-off

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

Πρεμιέρα 2017-2018

Εκδηλώσεις

Europa League

Play-off

Εκδηλώσεις

Δίπλωμα UEFA Futsal B

Έναρξη Σεμιναρίου

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Σλάβια Πράγας

Champions League

Εκδηλώσεις

Σλοβακία - Εθνική U-15

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Super Cup

Αγώνας Super Cup 2017-2018

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Μαν. Γιουνάϊτεντ

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση Play-off

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος, επαναληπτικοί αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Βιτορούλ

Champions League

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 3ης φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

3ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Βιτορούλ - ΑΠΟΕΛ

Champions League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί 2ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Champions League

Ντούντελαντζ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελικός διοργάνωσης

Εκδηλώσεις

Europa League

Κλήρωση 3ου προκριματικού γύρου

Εκδηλώσεις

Europa League

2ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Europa League

Επαναληπτικοί αγώνες 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Επαναληπτικοί 1ου γύρου

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-19

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελικός (Πολωνία)

Εκδηλώσεις

Europa League

1ος προκριματικός γύρος

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φινάλε φάσης ομίλων

Εκδηλώσεις

Women's Champions League

Κλήρωση προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Φάση ομίλων

Εκδηλώσεις

Κληρώσεις UEFA

Champions League & Europa League

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

Φιέστα Grassroots

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Έναρξη Τελικής Φάσης

Εκδηλώσεις

Παγκόσμιο Κύπελλο

Αγώνες προκριματικής φάσης

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Γιβραλτάρ - Κύπρος

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Πορτογαλία - Κύπρος

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

Τσεχία - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Παίδων

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola

Στάδιο ΓΣΠ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Γιορτή Βραβεύσεων ΚΟΠ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Τελευταία αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Νέων

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΛ

Εκδηλώσεις

Εθνικός Λατσιών – Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Νέων - Αρμενία

Διεθνής Φιλικός Αγώνας

Εκδηλώσεις

ΑΕΛ - Ανόρθωση

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Παίδων U-15

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Europa League

Θέλτα - Μάνστεστερ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρεάλ - Ατλέτικο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Barcelona FA - Apollon Ladies

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Αναπτυξιακό Τουρνουά

Κύπρος - Σαν Μαρίνο

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

6η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Coca - Cola

Κλήρωση ημιτελικής φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Κυπέλλου Νέων

Ημιτελική φάση, 11:00πμ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

4η αγωνιστική β' φάσης

Εκδηλώσεις

Τελικός Κυπέλλου Παίδων Futsal

Εθνικός Λατσιών - Ομόνοια / Αραράτ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ομόνοια / Αραράτ - ΑΕΚ Λάρνακας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Εσθονία

Προκριματικά Μουντιάλ

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Ισραήλ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Καζακστάν

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Ιρλανδία

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Νησιά Φαρόε

Εκδηλώσεις

Άντερλεχτ - ΑΠΟΕΛ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Εθνική Παίδων - Σλοβακία

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Ημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Μάλτα

Εκδηλώσεις

Aphrodite Cup

Κύπρος - Λετονία

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - Άντερλεχτ

EUROPA LEAGUE

Εκδηλώσεις

Βουλγαρία - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Νέων Futsal

Προημιτελική φάση

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

26η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αγία Νάπα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Εθνική U-17 - Φινλανδία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΑΣΙΛ

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Πολωνία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Ομόνοια - Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Ισραήλ - Εθνική Νέων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

23η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Απελευθέρωση - Ανόρθωση

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

ΑΕΖ - Απόλλων, Δερύνεια - Δόξα

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Ρουμανία

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Νορβηγία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Κόσσοβο

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Δανία

Προκριματικά Futsal

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

21η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝ Παραλιμνίου

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ελπίδων

Προκριματική φάση 2017-2019

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης

Κύπελλο Coca - Cola Γ' Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ

Εκδηλώσεις

Βράβευση Σωματείων Ήθους

Hilton Park - 19:30

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

18η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

17η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

11η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση β' φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

15η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Δέκατη αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Εθνική U-15 - Αυστρία

Διεθνής φιλικός αγώνας (14:30)

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

13η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Futsal

Προημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Μάλτα - Εθνική Ελπίδων

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Γιβραλτάρ

Προκριματική φάση ΠΚ 2018

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Αγώνες πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Grassroots

Έναρξη Πρωταθλημάτων

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ολυμπιακός

Εκδηλώσεις

Europa League

Young Boys - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Κλήρωση πρώτης φάσης

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

7η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Διγενής Μόρφου - Χαλκάνορας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Ολλανδία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Βοσνία / Ερζεγοβίνη - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Ελλάδα - Κύπρος

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Μυανμάρ

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

3η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Ολυμπιακός Πειραιώς - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

Κλήρωση Πρωταθλήματος Γυναικών

Γραφεία ΚΟΠ, 12:00 μεσημέρι

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

5η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

ΘΟΪ Λακατάμιας - ΕΝΑΔ

Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Έναρξη Πρωταθλήματος

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Futsal Super Cup

ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Εκδηλώσεις

Εθνική Παίδων U-17 - Λουξεμβούργο

Διεθνής φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Βέλγιο

Παγκόσμιο Κύπελλο

Εκδηλώσεις

Κύπρος - Σλοβακία

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Τουρκία - Κύπρος

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U-21

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

2η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - επαναληπτικοί  αγώνες

Εκδηλώσεις

Πρωταθλήματα Νέων

Κληρώσεις 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Άρης - Καρμιώτισσα

Πρωτάθλημα Cyta

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

1η αγωνιστική

Εκδηλώσεις

Έναρξη Πρωταθλήματος

1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta

Εκδηλώσεις

Europa League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

Champions League

Play offs - πρώτοι αγώνες

Εκδηλώσεις

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Super Cup

Εκδηλώσεις

UEFA Super Cup

Ρεάλ - Σεβίλη

Εκδηλώσεις

Συνέντευξη Τύπου

Αγώνας Super Cup

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Futsal

Κλήρωση 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

Ετήσιο Σεμινάριο Διαιτησίας

Ξενοδοχείο Hilton Park

Εκδηλώσεις

Europa League

Αγωνίζονται ΑΕΚ, Απόλλωνας

Εκδηλώσεις

Champions League

Ρόζενμποργκ - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

UEFA Europa League

Εκτός έδρας ΑΕΚ, Ομόνοια

Εκδηλώσεις

Champions League

TNS - ΑΠΟΕΛ

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Μεγάλος Τελικός

Εκδηλώσεις

Πρωτάθλημα Cyta

Κλήρωση Πρωταθλήματος 2016 - 2017

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Ημιτελική φάση (Πορτογαλία - Ουαλία)

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Τελική Φάση

Εκδηλώσεις

EURO 2016

Γαλλία - Ρουμανία

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Ημιτελική Φάση

Εκδηλώσεις

Εθνική Ελπίδων - Βουλγαρία

Φιλικός αγώνας

Εκδηλώσεις

Σερβία - Κύπρος

Φιλικός αγώνας ανδρών

Εκδηλώσεις

Grassroots ΠΟΑ

Αγώνες για τη φάση των 16

Εκδηλώσεις

Κύπελλο Coca - Cola

Τελικός Κυπέλλου

Εκδηλώσεις

Αλκή - Ξυλοτύμπου

Τελικός Κυπέλλου Coca - Cola Γ' & Επίλεκτης Κατηγορίας